reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

Witajcie :) Mam na imię Edyta i we wrześniu skończę 32lata. Mam 8-letnią córcie Gabrysie i teraz sześcio tygodniowe szczęście pod sercem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To teraz kolej na mnie:)
Mam na imię Kinga mieszkam w okolicach Rzeszowa.To druga nasza ciąża mam cudownego syneczka 5 letniego:)
Hmm..co jeszcze mam 23 latka troche młodo mamusią zostałam ale sie cisze bo jesteśmy razem z moim nadal(znamy się w sumie 7roku ,ślub kościelny wzielismy 2 lata temu w czerwcu,nic na przymus :p
To tyle w razie pytań prosze pisać :)
 
witam :) mam na imię Ewa, mam 31 lat i gdy już rozpoczęłam procedurę in vitro udało mi się naturalnie zajść w ciążę, obecnie jestem w 5tc i 2 d, boję sie bardzo, bo od początku boli mnie brzuch i beta jakoś tak dziwnie przyrasta, jutro albo pojutrze powtórka bety.
 
witam :) mam na imię Ewa, mam 31 lat i gdy już rozpoczęłam procedurę in vitro udało mi się naturalnie zajść w ciążę, obecnie jestem w 5tc i 2 d, boję sie bardzo, bo od początku boli mnie brzuch i beta jakoś tak dziwnie przyrasta, jutro albo pojutrze powtórka bety.


trzymam kciuki!
 
to teraz kolej na mnie
mam na imie Ewa, mam 23 lata i mieszkam w Rzeszowie
od roku mezatka, to nasze pierwsze dzieciatko
termin porodu mam na 16 kwietnia 2012

:-D
 
dzien dobry, mam na imię Marta, mam 33 lata (ło matko! naprawdę już tyle?), mam syna Miłoszka - 14 miesięcy, mieszkam od niedawna w Sobótce
 
Witajcie, to mój pierwszy raz na baby boom:-) Nazywam się Daria, mieszkam w Malborku, pracuję w Gdańsku jako pedagog i niebawem będę obchodzić 26 urodziny:-) jestem w 9 tygodniu ciąży i tu ogromna radość ...już na pierwszym USG okazało się, że to bliźnięta:-) wraz z mężem do dnia dzisiejszego jesteśmy w ogromnym szoku:-) pozdrawiam
 
reklama
Hej

jestem Magda, mam 27lat, ponad 3 lata malzenstwa za soba, przystojnego meza kierowce, synka i corke w drodze:):-D
z zawodu ekonomistka i fizjoterapeuta, obecnie na wychowawczym.
Marusia moj tez Milosz:)
 
Do góry