reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się.

reklama
Ruczaj
Szkoda, bo jakbyś mieszkała bliżej, to bym Cię wyciągnęła na wspólny spacer, bo już mi odbija od tego siedzenia tylko z dzieckiem.
 
Witaj Kwintos
wlasnie tak a propo czesci Krakowa awersja ty z ktorej jestes? moj M wychowal sie w samym centrum, i babcia mieszka w jakiejs czesci to spytam go potem i napisze a noz jestesmy sasiadkami??
 
Cześć wszystkim :-) mam nadzieje ze można się jeszcze dołączyć, podczytuje was od jakiegoś czasu dużo tu fajnych rad.Mam na imię Gosia mam cudowna córeczkę Alicje urodziła się 15.09.2012 mieszkam w Krakowie
 
Cześć Mamusie :) ponieważ udzieliłam się w wątku jedzeniowym, to przywitam się ze wszystkimi :) mam na imię Paulina i jestem mamą Miłoszka - 19.09 :) jesteśmy z krakowa i od czasu do czasu podczytuję Was w poszukiwaniu mądrych rad i inspiracji :) a skoro się przywitałam, to pewnie będę zaglądać tu częściej :) pozdrawiam ciepło - u nas dziś śliczne słońce :)

witam:-)

Cześć wszystkim :-) mam nadzieje ze można się jeszcze dołączyć, podczytuje was od jakiegoś czasu dużo tu fajnych rad.Mam na imię Gosia mam cudowna córeczkę Alicje urodziła się 15.09.2012 mieszkam w Krakowie

witam:-)
 
reklama
mell
Witaj :-)
Kraków wita Kraków :-)
Z której części Krakowa jesteś?
Wyrównasz bilans - jedne forumki odchodzą, inne przychodzą.
 
Do góry