reklama

ktoś się wybiera we wrześniu na żelazną? szukam współtowarzyszek porodu w św. Zofii

Temat na forum 'Archiwum wrzesień 2012' rozpoczęty przez weronkazzz, 2 Kwiecień 2012.

1. weronkazzz

weronkazzz tulęTolę

ktokolwiek?

2. Lotka

Lotka Moderator

tu chyba ciezko bedzie, moglas ten temat zalozyc gdzies na rozmowach o szpitalach albo co.... ;-)

3. reklama
  4. weronkazzz

weronkazzz tulęTolę

no już właśnie założyłam na wątku warszawskim, a i na szpitalach założę pewnie, można go tu jakoś bezboleśnie zlikwidować? ;) w ciąży się zwoje w mózgu podobno prostują, rozumiesz... ;)

5. Lotka

Lotka Moderator

haha tez tak czasami mam ;-) jakies zawiasy albo co hehe
    teraz z opcji na gorze tematu mozna go zamknac, a jak skonczy sie glosowanie i beda moderatorzy to bedzie mozna usunac wszystko ;-)

6. weronkazzz

weronkazzz tulęTolę

no dobra, zamknąć nie umiem :cool2:

7. Lotka

Lotka Moderator

na pocz tematu, tuz nad trescia pierwszego posta jest opcja "administracja" i jak rozwiniesz menu to powinno byc "zamknij temat" czy jakos tak ;-)

8. Ansure

Ansure Fanka BB :)

Weronika - ja się wybieram na Karową...ewent Madalińskiego :)

9. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

ja mam 3 do rozważania, m.in Karowa, Madalińskiego, Żelazna.

10. reklama
  11. stokrotka.af

stokrotka.af Fanka BB :)

a ja kompletnie nie wiem gdzie mam rodzić :no: skończy się pewnie na tym,że pojade do najbliższego szpitala ;-)

12. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

mi się chyba też odwidziały te szpitale bo są daleko ode mnie ;/. planuję w najbliższym czasie wycieczkę do 2,3 szpitali i zobaczyć po prostu jak tam jest.

Poleć forum