reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja tez jestem gafa:zawstydzona/y: i nie przedstawiłam się. Mam na imię Angelika od wczoraj mam 26 lat to moja pierwsza ciąża i okropnie się boje o wszystko. Jestem 7 miesięcy po ślubie i czekam na dzidziusia gdzieś około 2 lipca:) Mąż w 9 tyg już stwierdził że widział na usg siusiaka he możecie ocenić w wątku wizyt:) Pozdrawiam:blink:
 
reklama
Ooo jaaa I mnie tu nie ma :shocked2:
Imie podam na zamknietym oraz wiecej szczegolow chociaz moj profil znany bo bylam mamusia pazdziernik 2008 :) ale wole na zamknietym opisac moje zycie..w kazdym razie mam 32 lata :dry: 3 dzieci corka 12..syn 10...corka 5 :) czekam na chlopca ale co Bog da bedziemy kochac :tak:


Venusja pochodze z Ostrowa Wielkopolskiego!!!!
 
No to i na mnie kolej.

Mam 30-lat, z mężem znamy się już 11 lat, wkrótce będziemy świętować 7. rocznicę ślubu.
Jestem mamą 2.5-letniego synka :tak:
To jest moja druga ciąża, udało się za pierwszym razem, ale niestety od 6 tygodnia mam problemy i jestem na zwolnieniu.
Może to dziwne, ale jak tylko problemy się skończą chcę wrócić do pracy, bo bardzo ją lubię :)
 
To i ja się przedstawię :) Karolina, mam 28 lat. To moja druga ciąża - termin na 30 lipca. W domu mam już całkiem dużą a jednak małą królewnę :) Córka bardzo chciałaby siostrę, a mąż twierdzi, że będzie do skutku próbował zmajstrować syna, więc może lepiej żeby już teraz mu się udało ;)
 
Chciała bym do Was dołączyć bo będę tu pewnie trochę zaglądała. Mam 25 lat i to moja pierwsza ciąża. Zaczęło się niebezpiecznie bo były plamienia ale przeszły i na wizycie 30.11 było już widać serduszko. Ciąża planowana, staraliśmy się 8 miesięcy.
 
Dobry wieczór, chciałabym dołączyć do tego szacownego grona lipcówek :)
37 (na dniach) lat, 3 raz zostanę mamą. Mam już dwóch wakacyjnych synów, 9 i 10 lat. Marzy mi się córka, ale nadzieje mam niewielkie.
Jestem z Dolnego Śląska.
Termin na 5 lipca.
 
hej WAM :) no witamy. ja też sobie marzę o córce ale raczej mi to dane nie będzie :) już cień siusiaka się pojawil :)
 
Witam,
I na mnie przyszła pora dołączyć do waszego grona :) Dzisiaj miałam badanie usg na którym lekarz w końcu był w stanie ustalić termin porodu oraz wiek ciąży (chyba tak można na to mówić ;)). Termin mam na 18 lipca, czyli w dzień urodzin mojego narzeczonego :) To moja pierwsza ciąża. Co prawda nie była to planowana ciąża, ale razem z partnerem bardzo się cieszymy, że zostaniemy rodzicami ;) a i zapomniałabym się przedstawić, mam na imię Karolina i mam 21 lat ;)
 
chyba mnie tu jeszcze nie było, więc nadrabiam :)

mam 30 lat, 2 śliczne Królewny -> Basię 6,5 roku i Maję 4 lata.. jestem w szczęśliwym związku od 13-lat, od ślubu minęło już 7,5 roku... zawsze chciałam mieć 3-jkę dzieci, ale z dziewczynkami było nam już tak wygodnie, że trudno było podjąć decyzję o kolejnej ciąży... ale jednak trudno też wyzbyć się marzeń ;) także skoczyliśmy na głęboką wodę, jesteśmy w ciąży... którą niestety duuuużo gorzej znoszę niż poprzednie : / "celowaliśmy" na małego mężczyznę, ale zobaczymy jak celnie ;) córy zdecydowanie wolą siostrę ;)

konto babyboom mam z poprzednich ciąż, teraz mieszkam pod Krakowem.
 
reklama
To i ja się ujawnię:) Mam na imię Ania, w tym roku skończę 28 lat. To moja pierwsza ciąża, ale zaplanowana i bardzo się z niej cieszymy:) Mężatką jestem od 1,5 roku, ale parę z mężem tworzymy prawie 9 lat. Marzę o córeczce, ale i chłopca będę kochać równie mocno. Zamieszkuję trójmiasto, może ktoś też jest z okolicy? Pozdrawiam wszystkie:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry