reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzikuska CLO to skrót od nazwy leku Clostilbegyt, jest to lek ułatwiający zajście w ciążę, powoduje on wzrost i rozwój pęcherzyków, czyli wywołuje owulację.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Mam na imię Alicja, mam 28 lat. Żoną jestem od niespełna pół roku i postanowiliśmy, że nie będziemy odkładać planów zajścia w ciążę, bo latka lecą, a nie chcemy mieć jedynaka, a co najmniej dwoje, najlepiej troje. Swoją przyszłość wiążemy z zagranicą, liczymy że w innym kraju nasze dzieci czeka lepsza przyszłość. Prawdopodobnie urodzę jednak w kraju. Dwie kreseczki ukazały się już przy pierwszym staraniu. Jest to moja pierwsza i wymarzona ciąża :)
 
Cześć Kochane:)
dołączam do Was, mam na imię Grażka, mam 28 lat. Jestem mamą jednego Aniołka, którego straciłam 26 maja 2012r. Jestem w ciąży po raz drugi:) Ogromna radość miesza się z niepokojem, ale wierzę, że w lipcu usłyszę słodki płacz mojego maluszka. Mam stwierdzone autoimmunologiczne zapalenie tarczycy - chorobę Hashimoto. Pozdrawiam ciepło wszystkie forumowiczki;)
[h=1][/h]
 
Witajcie w czerwcu skończę 23lata, mam już prawie 2letniego synka, to jest moja trzecia ciąża, drugą poroniłam we wrześniu tego roku. Liczę na to że te 9mc będzie dla mnie cudownym czasem, a jego wynikiem końcowym będzie zdrowa dzidzia ;)
Jesteśmy małżeństwem od prawie 3lat, a od 5 jesteśmy razem ;) Obecnie zajmuje się domem i wychowaniem synka ;)

Mieszkamy w małej miejscowości, kilometr od lasu i pięknych stawów rybnych ;) .. wiec natura jest blisko nas;);)
 
Cześć dziewczyny :-D
Również dołączam do grona przyszłych mam. Mam 24 lata, od ponad dwóch lat jestem szczęśliwą mężatką.
Jest to moja pierwsza ciąża, dlatego mimo wielkiej radości jestem też pełna obaw, ale mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku:tak:

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
 
A ja już mam parę postów na forum, ale jeszcze się nie przedstawiłam (taka ze mnie gapa, nie zauważyłam tematu). :szok:
Mam 33 lata i teraz drugi raz jestem w ciąży. Pierwsze moje dziecko - to córunia, teraz ma już 10 lat. Duża różnica między rodzeństwem, to mnie trochę martwi. Kompletnie nic nie pamiętam po pierwszej ciąży, to tak się szybko zapomina :happy2:
Uczę się na nowo :-)
 
Hej. To teraz moja kolej;-) Mam na imię Magda, 29 lat. Mam już niespełna 2 letniego Synka :-) Mieszkam w Ostrowie Wlkp. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym:-) Mam nadzieję ma córeczkę, ale wątpliwa sprawa.... Kiedyś napiszę Wam dlaczego!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry