reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
femme fatale, widzę, że Ty podobna do mnie trzaskaczka postów :-D Ja mężowi na 9 rocznicę bycia ze sobą podarowałam test ciążowy pozytywny :-D
 
Teraz ja się przywitam. Jestem mamą 14 miesięcznej córeczki Dominiki,a teraz jestem w 9 tc ciąży (termin mam na 10 styczeń) Jednak jestem prawie pewna, że owulacja się spóźniła o jakiś tydzień.
Poza tym mieszkam w okolicach Torunia.
 
Cześć,
Witam Was wszystkie serdecznie.
No to jeszcze ja - też styczniowa mamuśka 2015.
Nazywam się Magda i mam 36 lat.
Jak widzę na razie jestem tu najstarsza i chyba najmniej doświadczona - bo to nasze pierwsze dzieciątko - wyczekane i wytęsknione.
Jestem w 8tc a termin mam na 25.01.2015

O dzidzię staraliśmy się od ponad dwóch lat i jak dotąd nic.
A teraz nie wiem jak to się stało :-D
 
reklama
Yggam - my też się rok staraliśmy i teraz jak czas nie odpowiedni to też nie wiem jak to się stało :-D tak zazwyczaj jest :-) witaj :-)
 
Do góry