reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Witajcie, mam na imię Milena i to jest moja pierwsza ciąża. Razem z mężem jesteśmy bardzo szczęśliwi bo staraliśmy się o to maleństwo 2 lata i traciliśmy już nadzieje... a tu jednak się udało :):):)
 
I ja się przedstawię. Mam na imię Justyna i niedawno dowiedziałam się, że zostanę mamą:) Z mężem jesteśmy prawie 8 lat po ślubie, długo się staraliśmy (mam pco) i kiedy odstawiłam wszystkie leki i zupełnie odpuściliśmy, niespodziewanie okazało się, że jesteśmy w ciąży :happy2:
Chyba jestem przykładem, że jak się odpuści to samo się udaje:-D Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona, a dziś jestem w 7t3dc
 
No to i ja już mogę dołączyć:)
Chyba jestem z tych ostrożnych co za wcześnie się nie chwalą:D
Jestem już mamuśką z października 2012, obecnie druga dzidzia w drodze z terminem na początek stycznia:)
Witam wszystkie mamusie bardzo serdecznie!
 
reklama
Do góry