reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

Witajcie kochane!
Kobietki... w którym tygodniu mogę poznać płeć dziecka? Słyszałam, że dopiero gdzieś po połówce :(



 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem Martyna. To moja druga ciąża. Mamy już w domu 21 miesięcznego chłopca. Termin porodu mam na 4 października. Mamy już pierwsze przecieki w sprawie płci, ale pewniak będzie 21 kwietnia ;).
Pozdrawiamy :p

P.S. Ktoś jeszcze jest z Bydgoszczy? :)
 
reklama
Witam, Mam na imię Ania i jestem z okolic Koszalina. 31 lat skończyłam 1 kwietnia :tak: To moja pierwsza ciąża. Późno do Was kochane dołączam bo to już mój 16 tc. Termin mam na 1go października. Wkraczam w 5ty miesiąc a brzucha prawie nie widać i szczerze zazdroszczę przyszłym mamom, które mają po czym się głaskać...
 
Do góry