reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

reklama
Jak w nicku :) Justyna. 29 lat. Jestem z okolic Zielonej Góry. Mam synka, dwa koty . Jestem kociarą :D
Pracuje w dziale handlowym z jednej z firm produkującej słodkości.
 
Kinga - 27 lat. Jestem z Włocławka, woj. kuj - pom. Obecnie to moja druga ciąża, mam już 5-cio letniego synka. Na codzień pracuje w banku a w wolnych chwilach czytam książki.
 
Paulina-23 lata, mieszkam obecnie w Toruniu ale pochodzę z okolic Rasziejowa. Jest to moja pierwsza ciąża więc wszytko przede mną. Do tej pory pracowałam w galerii w Sizeer, obecnie jestem na l4, nadrabiam seriale i książki :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Renata 23 lata, mieszkam koło Wałbrzycha na dolnym śląsku to moja pierwsza ciąża ale dzieci mam już dwoje
męża i labradora - gorzej jak dzieci
Pracuje jako kolejarz w PKP obecnie na l4.
Jestem molem książkowym !.
 
Agnieszka. 30 lat, pierwsza dzidzia więc chętnie wymienię się przeżyciami :) od miesiaca już jestem na l4- praca w banku. Pozdrawiam

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basia już 35 latek w domciu już dwoje skarbów córka 5 latek syn 6 latek obydwoje z Czerwca i teraz kolejny szkrab czerwcowy się szykuje. Mieszkam w centralnej Polsce w miejscowości Bychlew tuż koło Łodzi. Od ok. 7 Tc na l4.
 
Czesc! Jestem Mamą 20 miesięcznej Marysi i mamy nadzieję w czerwcu pod koniec powitać jej siostrę :)
To moja druga ciaza. Nadal przed 30-stką. Zawodowo aktywna - l4 na razie rozmyslam dopiero okolo polowy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
37 lat, Warszawa, druga ciąża, ale pierwsze dziecko.
Partner zamiast męża, dwa psy.
Zamierzam pracować do połowy marca, potem zaczynamy remont nowego mieszkania.
 
Do góry