reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Dopiero odnalazłam ten wątek, heheh udana jestem, siedzę na głównym tylko i nigdzie nie zaglądam ;-)
Paulina, 36 lat z Krakowa
Mam trójkę dzieci 7, 6 i 3 lata i teraz czekamy na czwarte, zawsze marzyła nam się czworeczka i po staraniach udało się zafasolkowac :-)
Baby_55 na kiedy masz termin?
 
reklama
Witam,
Z chęcią dołączę do Was. Mam 38 lat i jestem w 3 ciąży. Termin wg Usg 20czerwca A według OM 22 czerwiec. Na początku nie najlepiej przyjęłam wiadomość o ciąży Ale teraz już ok. Wychodzi ze zaszłam w samą okupację ale znając moje szczęście będziemy mieć 4 córeczkę.
 
Rety, dziewczyny. Ja taki nieogar w ciąży, że dopiero zobaczyłam ten wątek. No więc Ilona, lat 25. Pochodzę z woj. lubelskiego, spodziewam się pierwszego dziecka, choć przeszłam cykl wcześniej ciążę biochemiczną. Termin porodu mam na 16.06.19 ;)
 
Rety, dziewczyny. Ja taki nieogar w ciąży, że dopiero zobaczyłam ten wątek. No więc Ilona, lat 25. Pochodzę z woj. lubelskiego, spodziewam się pierwszego dziecka, choć przeszłam cykl wcześniej ciążę biochemiczną. Termin porodu mam na 16.06.19 ;)
Ja również ma tp na 16-06
 
Cześć wszystkim !:)

Z tej strony Aneta z Tychów (śląskie).
Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża. Udało się w 3 cyklu starań po odstawieniu tabletek , jestem bardzo szczęśliwa bo miałam nieregularne cykle oraz kiedyś zdiagnozowane PCOS.

Mój przewidziany przez kalkulator termin porodu to 5.06.2019.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki!:)
 
Cześć wszystkim !:)

Z tej strony Aneta z Tychów (śląskie).
Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża. Udało się w 3 cyklu starań po odstawieniu tabletek , jestem bardzo szczęśliwa bo miałam nieregularne cykle oraz kiedyś zdiagnozowane PCOS.

Mój przewidziany przez kalkulator termin porodu to 5.06.2019.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki!:)
O mamy ten sam termin porodu [emoji4]
 
A ja niestety musze opuścić wątek. Okazało się ze moja ciąża to ciąża pozamaciczna. Wszystkim zycze duzo zdrówka i powodzenia .
 
reklama
Do góry