reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późne chodzenie spac i wybudzanie

U nas był taki problem w godzinach 3/4 i tak 2 godziny czuwania było. A też za kilka dni syn skończy 7 miesięcy. Czy to była wina zębów czy skoku czy czego, tak było... myślałam, że wysiadam. W końcu oswoiłam się, że tak jest. Przeszło mu samo z siebie. Za to znowu drugi ząb, który przebija się dokucza i sypia nam, ale placze co 40 minut. Też mam wrażenie, że zoombie jestem. Ale co musze wytrwać... dzisiaj mąż go przejął o 6, a ja poszłam spać. Mam nadzieje, że ząb wyjdzie i zapadnie spokój, choć pewnie nie na długo. My preferujemy lampkę nocną, nie daje za dużo światła, fajny półmrok, ale na tyle, iż widać co z małym. A też śpi z nami. Może za jasno troche masz? Za głośno? Zawsze kladliscie corke o 22 spac ? A jak budzi sie trze oczy, czy wstaje szczesliwa?
Mamy taką też specjalna lampkę, budzi się rano szczęśliwa, ale w nocy te pobudki to trze oczy i placze.. Kładliśmy ją wcześniej zazwyczaj ale rzadko się udawało żeby usnęła jak chciałam.. jest cicho, czasem puszczam nawet jakieś szumy ..
 
reklama
Hej! Po pierwsze współczuje sytuacji, bo domyślam się, ze musisz być padnięta po takich nockach… 7 miesięcy to już nie taka mała dziewczynka:) skoro córka za każdym razem je, to czy próbowałaś chociaż raz podać mm? Może jest po prostu głodna?
Próbowałam, ona nigdy nie chciała butelki albo smoczka i nie chce. Raz jak wypiła z 2kieliszki może mleka to tak wymiotowała że masakra. Ona tylko cyc, to jest jej ukojenie na wszystko
 
Mamy taką też specjalna lampkę, budzi się rano szczęśliwa, ale w nocy te pobudki to trze oczy i placze.. Kładliśmy ją wcześniej zazwyczaj ale rzadko się udawało żeby usnęła jak chciałam.. jest cicho, czasem puszczam nawet jakieś szumy ..


O której rano wstaje ?
Coś jej ewidentnie dolega, może jest przemęczona i trudno sie jej spi ? Może spróbujcie pobawić się z nią i szybciej położyć spać np 21 ?
 
Hej! Po pierwsze współczuje sytuacji, bo domyślam się, ze musisz być padnięta po takich nockach… 7 miesięcy to już nie taka mała dziewczynka:) skoro córka za każdym razem je, to czy próbowałaś chociaż raz podać mm? Może jest po prostu głodna?
Ona się najada piersią, muszę jej nawet zabierać bo ile fabryka da tyle by zjadła.. A później by wymiotowała tym mlekiem przez 1h :))
 
O której rano wstaje ?
Coś jej ewidentnie dolega, może jest przemęczona i trudno sie jej spi ? Może spróbujcie pobawić się z nią i szybciej położyć spać np 21 ?
To jak ją położę o 21 to na 100% wstanie około 12 w nocy.. Wstaje różnie czasem o 7 czasem o 10 jak jej się umyśli. Czasem wstanie ma 1h i idzie spać zaraz znów
 
A zeby? Może to wynik zębów ?
No jeden już przebił się z 2tyg temu, była goraczka I marudzenie i chwilą spokoju i znów się zaczęło.. Widzę że następny się jeszcze nie przebił w ciągu dnia dużo marudzi placze, podam jej paracetamol i jest trochę spokojniejsza
 
To jak ją położę o 21 to na 100% wstanie około 12 w nocy.. Wstaje różnie czasem o 7 czasem o 10 jak jej się umyśli. Czasem wstanie ma 1h i idzie spać zaraz znów


A sprawdzałaś ? Żeby przestawić dziecko potrzeba kilku dni na to. Ja nigdy nie jestem pewna na 100 procent co zrobi dziecko, tak jest z niemowlakiem i starszakiem. Jednak 22 to dosc pozna godzina według mnie. Nie wiem jak wasze drzemki wyglądają w ciagu dnia, ile trwaja ? Jak korzystacie z czasu, zabawy czy dziecko jest zmeczone czy bardziej znudzone ?
 
reklama
No jeden już przebił się z 2tyg temu, była goraczka I marudzenie i chwilą spokoju i znów się zaczęło.. Widzę że następny się jeszcze nie przebił w ciągu dnia dużo marudzi placze, podam jej paracetamol i jest trochę spokojniejsza

To może też byc powód. U nas niekoniecznie pedicitamol cos dziala jednak to jedyny syrop, który syn polyka i akceptuje. Ale gdy nie zeby to dziecko zlote
 
Do góry