reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późny pozytywny test.

Fabianowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
111
Kiedy Wasze testy ciążowe wychodziły pozytywne?
Miałam trochę przesunięta owulacje, obecnie okres spóźnia mi się około 5 dni i testy nadal negatywne...
Wiadomo ze niekoniecznie muszę być w ciąży, ale wszystkie znaki świata na to wskazują wiec się zastanawiam co z tymi testami...
 
reklama
Ja miałam owulację w 24 dc a pierwszy test zrobiłam dopiero 40 dc i wyszły już dwie grube kreski. Może zrób betę z krwi, jest bardziej dokładna.
 
reklama
Byłam u ginekologa w 20dc, był niepęknięty pęcherzyk, w 24dc miałam pięknie pozytywny test owulacyjny. Kolejnego dnia negatyw. Cykle mam zawsze regularne 28/29 dni.
hm skoro zawsze miałaś regularne ,to coś się stało że nie pękł ,lub pękł bardzo późno i jeśli rzeczywiście pękł 24dc to żeby wszystko poszło ok ,to okres powinnaś dostać najwcześniej po 34 dniach , więc może być tak że test jeszcze nie wykrywa ciąży ,lub pęcherzyk w tym cyklu nie pękł wcale
 
Do góry