reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytyw czy negatyw?

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
152
Hejka według was pozytywny czy negatywny? Dodam że nie raz robiłam ten test z tej firmy i jak nie było coś na rzeczy to nigdy nie wychodziły nawet cienie kreski? Test nie był robiony z próby porannego moczu. Jutro dla pewności powtórzę z rana i wybiorę się na betę. Według kalendarzyka miesiączka powinna wystąpić jutro
 

Załączniki

  • FF4446FE-513F-431C-944C-C191D7161592.jpeg
    FF4446FE-513F-431C-944C-C191D7161592.jpeg
    937,4 KB · Wyświetleń: 728
  • 23157DC7-BEDE-4FAF-A66B-4F2FC6543248.jpeg
    23157DC7-BEDE-4FAF-A66B-4F2FC6543248.jpeg
    908,9 KB · Wyświetleń: 314
reklama
Mi te testy tez nigdy nie wychodzily. Dopatrywalam sje cienia cienia ale uchwycić aparatem nie mogłam. Cien sie pojawil dopiero przy ciąży. Więc myślę, ze skoro wida i udalo sie uchwycić na zdj to cos się zadziało ❤️
 
Mi te testy tez nigdy nie wychodzily. Dopatrywalam sje cienia cienia ale uchwycić aparatem nie mogłam. Cien sie pojawil dopiero przy ciąży. Więc myślę, ze skoro wida i udalo sie uchwycić na zdj to cos się zadziało ❤️
Zwłaszcza że robiłam go nie z porannego moczu a kreseczkę widać dla pewności zrobię jutro z porannego i pójdę na betę badanie wyjaśni wątpliwości
 
Mi się za każdym razem pojawiały cienie na tych testach a ciąży nie było 🤷‍♀️ powtórz test rano jak pisałaś, ale z innej marki.
 
reklama
Do góry