)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

pozytywny czy negatywny wynik testu

Rozwiązania
0
Witam, jak interpretować taki wynik testu ciążowego, czy jest on pozytywny czy negatywny ?

Tutaj wynik testu sprzed 2 tygodni:

A tu z dziś:

Na obu przy dokładnym przypatrzeniu się widać minimalną drugą kreskę.

reklama

Kejt384

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie wiem co Ty tam widzisz... Na pierwszym teście nie ma drugiej kreski, za to drugi jest uszkodzony - powinien mieć kreskę kontrolną, nie doczytałaś w instrukcji?

ankka02

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
7
A jeszcze może zrób badanie krwi na beta HCG, to już będzie wiadomo czarno na białym czy spóźnienie przez ciążę. Ja na pierwszym teście też nic nie widzę, a drugi nie wygląda jak typowy

reklama

Nalia91

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak jak powiedzialy dziewczyny wyzej, najlepiej isc na badanie beta HCG. Ona rowieje wątpliwosci.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
agatella93dw Potrzebuję porady 15
Neoju Potrzebuję porady 12
D Potrzebuję porady 17
W Staramy się 1

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry