reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny

Dołączył(a)
7 Marzec 2021
Postów
4
Witam, potrzebuje pomocy. Może jedna z was robiła test i również dostała taką kreskę która jest ledwo widoczna. Jakbym była w ciąży byłby to może 1-2 tydzień. Jednak jestem jeszcze 8 dni przed okresem. Test był robiony rano i po 5 minutach wyskoczyła blada jasna kreska.
 

Załączniki

  • 7ECCBE64-D9A7-487C-A538-EDF1446203F7.jpeg
    7ECCBE64-D9A7-487C-A538-EDF1446203F7.jpeg
    180,5 KB · Wyświetleń: 494
  • 4A1631E8-5FAD-42B2-9A08-9439FE86ED45.png
    4A1631E8-5FAD-42B2-9A08-9439FE86ED45.png
    290,2 KB · Wyświetleń: 274
reklama
Witam, potrzebuje pomocy. Może jedna z was robiła test i również dostała taką kreskę która jest ledwo widoczna. Jakbym była w ciąży byłby to może 1-2 tydzień. Jednak jestem jeszcze 8 dni przed okresem. Test był robiony rano i po 5 minutach wyskoczyła blada jasna kreska.
ja okres mam dostać 15go a testy od wczoraj pozytywne;) też miałam wczoraj taki ledwo widoczny zrobiłam dwa takie same a dzisiaj rano zrobiłam inny i dalej 2kreski;) dla mnie Twoje testy wskazują na ciąże;))
 
Ja też nic nie widzę. Powtórz najlepiej w dniu@. A jeżeli nie potrafisz tyle wytrzymać, to chociaż za kilka dni.
 
A czy w testach ciążowych są już te linie wbudowane czy tam nic nie ma jak wiesz o co mi chodzi 😅
Haha 😁 wiem co masz na myśli. Tak, są linie fabryczne. One się"odbarwiają" gdy w moczu jest HCG. tu na forum dziewczyny odradzają testy niektórych firm (niestety nie pamiętam jakich), że względu właśnie na to, że często po wykonaniu testu, który jest negatywny widać ta kreskę fabryczną. A to wprowadza w błąd.
 
reklama
Do góry