reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy

reklama
No nie wiem. Skoro owu była np 11.10 to jakim cudem mam już 5 tydz ciąży to nie wiem. Ale cóż lekarz mi powie ,nigdy nie maila stymulowanej owu
Bo ciązy nie liczy się od owulacji, tylko od początku cyklu. Dodając standardowe 2 tygodnie, które przy modelowum 28dniowym cyklu mija od początku do owulacji, wychodzi Ci prawie 5 tydzień.
 
No nie wiem. Skoro owu była np 11.10 to jakim cudem mam już 5 tydz ciąży to nie wiem. Ale cóż lekarz mi powie ,nigdy nie maila stymulowanej owu
Już Ci Loka wyjaśniła,że ciążę liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki. U Ciebie zgadza się wszystko tym bardziej, że miałaś cykl stymulowany. Dzisiaj jesteś dokładnie w 5+2 czyli można nawet powiedzieć, że to już 6 tydzień ciąży.
 
Już Ci Loka wyjaśniła,że ciążę liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki. U Ciebie zgadza się wszystko tym bardziej, że miałaś cykl stymulowany. Dzisiaj jesteś dokładnie w 5+2 czyli można nawet powiedzieć, że to już 6 tydzień ciąży.
No ok. Dla mnie to dziwnie się wylicza ale nie będę się kłócić ,bo nie jestem lekarzem 🙃 dzieki za wszystkie odp
 
Ale to nie jest nasz wymysł. Tak się liczy tygodnie ciąży na całym świecie.
Ale ja nie mówię że to jest kogoś wymysł,nic takiego nie miałam na myśli. Dlatego mówie że się nie będę kłócić🙃 Wyraziłam tylko zdanie że to się dziwnie liczy i nic więcej. Przecież nie jestem lekarzem ,ale skoro tak to tak.
 
reklama
Do góry