reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy?

reklama
Witam robiłam wieczorem test i pod światło widzę druga kreske i nie wiem co o nim myśleć czy z rana powtórzyć test czy sobie odpuscic miesiaczka spoznila mi się 7 dni i w środę dostalam plamienia brązowego które trwało 3 dni .
Test jest negatywny. Jak na spóźnienie 7 dniowe to kreska powinna być bordowa.
 
zazwyczaj doszukuje się cienia choćby i już optymistycznie zakładam, że pozytywny... ale tutaj naprawdę NIC nie widać 🤷‍♀️
 
Witam robiłam wieczorem test i pod światło widzę druga kreske i nie wiem co o nim myśleć czy z rana powtórzyć test czy sobie odpuscic miesiaczka spoznila mi się 7 dni i w środę dostalam plamienia brązowego które trwało 3 dni .
no dobra tu widzę cień cienia 😂😂 trzymam kciuki 👌
 

Załączniki

  • 20240213_072225.jpg
    20240213_072225.jpg
    681,1 KB · Wyświetleń: 72
Dziś z rana negatywny :(

Nie wiem czy iść na bete czy poczekac jeszcze nie potrzebnie robie sobie nadzieje
Beta niepotrzebnie skoro test negatywny. Moze przejdź się do ginekologa żeby zobaczył co i jak dlaczego spóźnia się @. Może był cykl bezowulacyjny albo owulacja się przesunęła.
 
reklama
Dziś z rana negatywny :(

Nie wiem czy iść na bete czy poczekac jeszcze nie potrzebnie robie sobie nadzieje
Jak już tyle okres się spóźnia to wyszłyby bardzo ciemne kreski . Jak za kolejny tydzień okres nie przyjdzie to czas zapisać się do ginekologa i lekami wywołać okres .
Do tej pory miałaś regularne ? Dlugo sie staracie ? Lekarz zleci pewnie też jakieś badania dodatkowe .
 
Do góry