reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy

pooola

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Luty 2024
Postów
43
Cześć dziewczyny :)

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, i to z popołudniowego moczu i wyszły dwie krechy. Ostatnia miesiączka była 26.02. Czyli według mojego rozumowania teraz zaczął się 5 tydzień?
Jutro wybiorę się na betę i powtórzę w czwartek. Czy jest sens umawiać się do ginekologa na po świętach? Czy jeszcze za wcześnie?
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, i to z popołudniowego moczu i wyszły dwie krechy. Ostatnia miesiączka była 26.02. Czyli według mojego rozumowania teraz zaczął się 5 tydzień?
Jutro wybiorę się na betę i powtórzę w czwartek. Czy jest sens umawiać się do ginekologa na po świętach? Czy jeszcze za wcześnie?
Mi wyszedł pozytywny test jakoś w środę czy czwartek. Om była 23.02. Myślę, że mam nadzieję zobaczyć pecherzyk w macicy dopiero w tym tygodniu po świętach i tak się będę umawiać. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny :)

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, i to z popołudniowego moczu i wyszły dwie krechy. Ostatnia miesiączka była 26.02. Czyli według mojego rozumowania teraz zaczął się 5 tydzień?
Jutro wybiorę się na betę i powtórzę w czwartek. Czy jest sens umawiać się do ginekologa na po świętach? Czy jeszcze za wcześnie?
I ja jak dobrze liczę mam 4+2, owulacje (monitoring) miałam 9 marca
 
Cześć dziewczyny :)

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, i to z popołudniowego moczu i wyszły dwie krechy. Ostatnia miesiączka była 26.02. Czyli według mojego rozumowania teraz zaczął się 5 tydzień?
Jutro wybiorę się na betę i powtórzę w czwartek. Czy jest sens umawiać się do ginekologa na po świętach? Czy jeszcze za wcześnie?
Warto poczekać z wizytą do skończenia 7tyg. Wtedy już powinien być zarodek widoczny. Wcześniej może się okazać, że jeszcze nic nie widać😊
 
reklama
Do góry