reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy

Czyli teoretycznie mogłabym się umówić na przyszły tydzień na wizytę? Bo od ostatniej miesiączki 26.02 byłby to wtedy 5 tydzień czy to już będzie rozpoczęty szósty jeżeli pójdę np we wtorek, jak dobrze liczę? Czyli okolo 3 od zapłodnienia?
Bo nie wiem czy dobrze rozumiem - 26.02 (poniedziałek) - 04.03 (poniedziałek) - 1 tydzień
05.03 - 11.03 - 2 tydzień
12.03 - 18.03 - 3 tydzień
19.03 - 25.03 - 4 tydzień
26.03 - 01.04 - 5 tydzień?

Dobrze rozumiem?
 
reklama
Czyli teoretycznie mogłabym się umówić na przyszły tydzień na wizytę? Bo od ostatniej miesiączki 26.02 byłby to wtedy 5 tydzień czy to już będzie rozpoczęty szósty jeżeli pójdę np we wtorek, jak dobrze liczę? Czyli okolo 3 od zapłodnienia?
Bo nie wiem czy dobrze rozumiem - 26.02 (poniedziałek) - 04.03 (poniedziałek) - 1 tydzień
05.03 - 11.03 - 2 tydzień
12.03 - 18.03 - 3 tydzień
19.03 - 25.03 - 4 tydzień
26.03 - 01.04 - 5 tydzień?

Dobrze rozumiem?
Tak. Pod warunkiem że masz regularne cykle i owulacja nie była opóźniona. Czasem się zdarza, że owulacja jest później niż wynika z wyliczeń cyklu
 
Hej, byłam dzisiaj na becie 210,50 mlU/ml, a przy okazji zrobiłam też progesteron - mam niby 15,73 ng/ml przy normach w pierwszym trymestrze I trymestr 2,8-147,3. Czy jest ok? Niby w normie, ale w dolnej granicy. Robiłam progesteron tydzień po owulacji, czyli tamten poniedziałek i był 12,52.

Czy przy okazji powtarzania bety powtórzyć też progesteron? Czy zacząć coś teraz brać bez recepty na wszelki wypadek? Zanim pójdę do ginekologa w przyszłym tygodniu zakładając że z Betą będzie wszystko ok?
 
Hej, byłam dzisiaj na becie 210,50 mlU/ml, a przy okazji zrobiłam też progesteron - mam niby 15,73 ng/ml przy normach w pierwszym trymestrze I trymestr 2,8-147,3. Czy jest ok? Niby w normie, ale w dolnej granicy. Robiłam progesteron tydzień po owulacji, czyli tamten poniedziałek i był 12,52.

Czy przy okazji powtarzania bety powtórzyć też progesteron? Czy zacząć coś teraz brać bez recepty na wszelki wypadek? Zanim pójdę do ginekologa w przyszłym tygodniu zakładając że z Betą będzie wszystko ok?
Powinnaś brać cały czas kwas foliowy. Wszystkie suplementy są bez recepty. Nie potrzebna Ci recepta.
 
Biorę Femibion 0, czy już powinnam zmienić na 1? Ale chodzi mi o jakąś luteinę na ten progesteron? Czy nie panikować?
 
reklama
Do góry