reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test owulacyjny i ciążowy tego samego dnia.

Majka888

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Marzec 2017
Postów
24
Cześć dziewczyny, jestem tutaj i chciałabym żebyście napisały mi co myślicie o pozytywnym teście ciazowym i owulacyjnym. Dzisiaj wykonałam test owulacyjny i ciążowy, cykle mam 30 dniowe a dzisiaj jest 26 dzień cyklu. Załączam zdjęcie testów, od góry też ciazowy a na dole owulacyjny. Po wykonaniu testu ciazowego i widocznej drugiej kresce wykonalam test owu bo słyszałam że czasami test owu wykrywa ciążę szybciej niż ciążowy. Czy zdarzyło Wam się tak kiedyś? Oba testy firmy facelle. Ciazowy o czułości 10 ml.
20180518_143522-01.jpeg
 

Załączniki

  • 20180518_143522-01.jpeg
    20180518_143522-01.jpeg
    35,8 KB · Wyświetleń: 48 072
reklama
Ja nigdy nie robiłam testu owulacyjnego żeby potwierdzić ciążę. Ale na tym ciążowym są dwie kreseczki więc gratulacje :)
 
Ja nigdy nie robiłam testu owulacyjnego żeby potwierdzić ciążę. Ale na tym ciążowym są dwie kreseczki więc gratulacje :)
Jak na razie nie dziękuję zeby nie zapeszyć. Zastanawiam się czy zrobić jeszcze inny o czułości 10 ml. Polecasz może jakąś inna firmę niż facelle?
 
Jak na razie nie dziękuję zeby nie zapeszyć. Zastanawiam się czy zrobić jeszcze inny o czułości 10 ml. Polecasz może jakąś inna firmę niż facelle?
Ja kupiłam w aptece , powiedz że chcesz test ciążowy który wykryje wczesną ciążę i na pewno da Ci taki o najwyższej czułości. W aptece to koszt ok. 10 zł także jedź, kup i zrób jeszcze jeden będziesz miała pewność :) ja osobiście robiłam dwa testy :)
 
Ja kupiłam w aptece , powiedz że chcesz test ciążowy który wykryje wczesną ciążę i na pewno da Ci taki o najwyższej czułości. W aptece to koszt ok. 10 zł także jedź, kup i zrób jeszcze jeden będziesz miała pewność :) ja osobiście robiłam dwa testy :)

W aptece to też tak sie znają ze hej hehhe. Daja najczulszy bo pisze na opakowaniu a czilosc 25 tak naprawde...
Ja tu wpierw uzylam zwyklego paskowego 20 i cien cienia mialam 25dc widoczny golym okiem a dzień wczesniej test lh prawie pozytywny...test lh ciemnial mi szybciej jak test ciazowy zwykły a w dniu okresu w sekunde kreska testowa z lh czarniala tak byla nasycona barwa( robilam tez first response..czulosc 6ml i pokazal ladne 2 kreski hehe)
W dniu okresu mialam jasniejsza kreske testowa od kontrolnej na tescie ciazowym..dopiero 18dpo kreska bordowa ciemnoejsza jak kontrolna

Jak dla mnie ciąża.teraz trzeba uzbroic sie w cierpliwosc by wszystko ladnie sie zagniezdzilo:)
 
W aptece to też tak sie znają ze hej hehhe. Daja najczulszy bo pisze na opakowaniu a czilosc 25 tak naprawde...
Ja tu wpierw uzylam zwyklego paskowego 20 i cien cienia mialam 25dc widoczny golym okiem a dzień wczesniej test lh prawie pozytywny...test lh ciemnial mi szybciej jak test ciazowy zwykły a w dniu okresu w sekunde kreska testowa z lh czarniala tak byla nasycona barwa( robilam tez first response..czulosc 6ml i pokazal ladne 2 kreski hehe)
W dniu okresu mialam jasniejsza kreske testowa od kontrolnej na tescie ciazowym..dopiero 18dpo kreska bordowa ciemnoejsza jak kontrolna

Jak dla mnie ciąża.teraz trzeba uzbroic sie w cierpliwosc by wszystko ladnie sie zagniezdzilo:)
A gdzie kupiłaś ten test First response?
 
reklama
Do góry