reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

    Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Praca w ciąży?

reklama

Nika16

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2018
Postów
81
ja też pracuje w szkole :) w 9tc. byłam na wycieczce nad morze z klasą 3 SP. A żeby było zabawniej, chorobą bostońską w ciąży zaraził mnie własny syn :) Tu nie ma jednego klucza ale chcę by inne kobiety wiedziały, że w ciąży można pracować. Ja pracowałam do skończonego 34 tc.

Tylko podpytam o ta bostonke- w którym tc ja przechodziłas? Miała jakiś wpływ na dziecko?
 

Kaśka 1983

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2009
Postów
568
Tylko podpytam o ta bostonke- w którym tc ja przechodziłas? Miała jakiś wpływ na dziecko?
To był jakoś 20 tc. i nie miało wpływu na dziecko. Jakoś starszą chorobą a jak poszłam do dwóch lekarzy to nikt mi nic nie radził, potraktowali to jak zwykłe przeziębienie nawet mój prowadzący... ja bardzo łagodnie przeszłam. Jeden wieczór miałam stan podgorączkowy i po 3 dniach kilka krost na rękach i stopach :)
 
Do góry