reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawidłowa beta HCG

Mnie dzisiaj boli, a tabsy biorę co do minuty :D - jakbym się miała na tym opierać, to co drugi dzień mam owulację :D w tym miesiącu
Ale ja tak mialam zawsze od wieku nastoletniego. Chyba nie warto porównywać siebie do kogoś i go wyśmiewać bo Ty tak nie masz? Co najmniej to słabe.
 
reklama
daj znać co powiedzą
Wg miesiaczki 7t i 5d. Wg USG 5t i 6d. Ciąża bez zarodkowa bez szansy rozwojowej. Mam czas przez weekend na poronienie naturalne. Jeśli nic się nie ruszy w poniedziałek kładą mnie na oddział na wywołanie, TAB wczesnoporonnymi. Z moja historia zdrowotna lekarze nie zdecydowali się na łyżeczkowanie
 
Ale ja tak mialam zawsze od wieku nastoletniego. Chyba nie warto porównywać siebie do kogoś i go wyśmiewać bo Ty tak nie masz? Co najmniej to słabe.
Jajniki mogą bolec z wielu powodów, wiec niekoniecznie to musiała być owulacja 😇 przykro mi z powodu tego jak się potoczyła Twoja historia, obyś oczyściła się naturalnie.. życzę zdrówka 🥺💗
 
Ale ja tak mialam zawsze od wieku nastoletniego. Chyba nie warto porównywać siebie do kogoś i go wyśmiewać bo Ty tak nie masz? Co najmniej to słabe.

Ale nikt Cię tu nie wyśmiewa, po prostu nie ma możliwości aby była ciąża z seksu 3 dni po owulacji. Jest to niezgodne z aktualną wiedzą medyczną i po prostu niemożliwe. Nie da się dyskutować z faktami. Rozumiem, że jesteś rozżalona, bo jest problem z ciążą i niesamowicie Ci współczuję bo wiem co czujesz (sama jestem świeżo po ciąży pozamacicznej). Niestety, ale ja widząc takie wpisy czuję się w obowiązku jest sprostować bo potem wchodzą tu nastolatki i pytają czy mogą zajść w ciąże przez majtki czy właśnie po owulacji bo czytają że to możliwe - a to po prostu nieprawda.

Trzymaj się
 
Że względu na to że zaszłam w ciaze w trakcie covidu. Jajeczko albo plemniki były zbyt słabe by zarodek mógł przetrwać. Zarodek obumarł. Zostawili mnie na weekend w domu z nadzieją na naturalne poronienie. Jeśli do poniedziałku do tego nie dojdzie. Mam zgłosić się na oddział na wywołanie.
 
Że względu na to że zaszłam w ciaze w trakcie covidu. Jajeczko albo plemniki były zbyt słabe by zarodek mógł przetrwać. Zarodek obumarł. Zostawili mnie na weekend w domu z nadzieją na naturalne poronienie. Jeśli do poniedziałku do tego nie dojdzie. Mam zgłosić się na oddział na wywołanie.
Oby wszysyko przebiegło naturalnie i obyś nie musiała przechodzić wywoływania, lepiej uniknąć tego dla psychiki 😇 życzę powodzenia w kolejnych cyklach
 
reklama
Że względu na to że zaszłam w ciaze w trakcie covidu. Jajeczko albo plemniki były zbyt słabe by zarodek mógł przetrwać. Zarodek obumarł. Zostawili mnie na weekend w domu z nadzieją na naturalne poronienie. Jeśli do poniedziałku do tego nie dojdzie. Mam zgłosić się na oddział na wywołanie.
Bardzo Ci współczuję...trzymaj się !
 
Do góry