reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawidłowa beta HCG

Ja rozumiem ale 9-12.02 to 24-27dzien cyklu. Zawsze miałam regularne miesiączki co 28dni. No ale tu kłania się covid (od30.01) co mnie martwi. I się zastanawiam że może covid opóźnił owulację i rzeczywiście mogła by być to młoda ciąża. Albo covid spowodował coś gorszego. Nie wiem nie potrafię zebrać myśli. I myśleć pozytywnie. Tym bardziej że od jakiegoś czasu mam straszne bóle.
Dziś zrobiłam jedna betę. Czekam na wynik. W czwartek zrobię kolejna
Ja mam 3 latka z 23 dnia cyklu ;) choroby mogą wszystko zmienić. Nie zamartwiaj się ;)
 
reklama
Rozumiem że pusty pęcherzyk mogę wykluczyć? 😉
A co z opcją ciąży pozamacicznej? Bo to też zasugerował lekarz.
Wizytę mam w poniedziałek. Chyba zwariuje do tego czasu
 
Miesiąc po owulacji :) 25.06 owu, 25.07 USG - fasolką z akcją serca ;)
Czyli 30dni.
U mnie owulacja była 3 dni przed sexem (zawsze na owu czuję bóle w jajniku) no ale od sexu do USG było 29dni. I pęcherzyk bez żółtka. Ja już na głowę dostaje przez te nerwy. Dosyć że od roku mecze się z depresją to jeszcze to. Nie radzę sobie z nie wiadomą. Tak bardzo bym chciała już wiedzieć czy będzie czy nie. Czuję się okropnie... 😭
 
Czyli 30dni.
U mnie owulacja była 3 dni przed sexem (zawsze na owu czuję bóle w jajniku) no ale od sexu do USG było 29dni. I pęcherzyk bez żółtka. Ja już na głowę dostaje przez te nerwy. Dosyć że od roku mecze się z depresją to jeszcze to. Nie radzę sobie z nie wiadomą. Tak bardzo bym chciała już wiedzieć czy będzie czy nie. Czuję się okropnie... 😭

Nie ma możliwości, żeby owulacja była 3 dni przed seksem. Komórka jajowa żyje maksymalnie 24h
 
reklama
Do góry