reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawidłowa beta HCG

To tym bardziej nie rozumiem jak mogłam zajść w ciążę 🤨😞

Po prostu owulacja musiała się przesunąć o min. te 3 dni.
To nic nadzwyczajnego - bóle jajnika to nie jest żaden gwarant owulacji (bo z tego co przeczytałam to raczej nie miałaś monitoringu, a i na nim lekarz od biedy mógłby się pomylić). Ja mam normalnie co miesiąc bóle jajników, a jestem na tabletkach antykoncepcyjnych
 
reklama
Po prostu owulacja musiała się przesunąć o min. te 3 dni.
To nic nadzwyczajnego - bóle jajnika to nie jest żaden gwarant owulacji (bo z tego co przeczytałam to raczej nie miałaś monitoringu, a i na nim lekarz od biedy mógłby się pomylić). Ja mam normalnie co miesiąc bóle jajników, a jestem na tabletkach antykoncepcyjnych
Wielokrotnie z bólem pojawiałam się u ginekologa i każdy mi mówił że boli bo owuluje. No ja mogę się mylić. Nie jestem ekspertem ale lekarze?
 
Wielokrotnie z bólem pojawiałam się u ginekologa i każdy mi mówił że boli bo owuluje. No ja mogę się mylić. Nie jestem ekspertem ale lekarze?

Lekarz jest człowiekiem i ma prawo się mylić, ma prawo być zmęczony, ma prawo mówić coś co mu się wydaje. Jajniki pracują - więc bolą, ale nie musi mieć to związku z tym, że to już jest ten moment owulacji. Mnie zaczęły boleć jakieś 3 lata temu, wcześniej zero jakiś bóli w tym obrębie brzucha. Zapewniam Cię, że mimo tego miałam owulacje przez wcześniejsze lata, bo tak naprawdę jedynym i 100% pewnikiem że owulacja się obyła jest ciąża (a u mnie były w tym czasie, dwie). Nie ma ciąży bez owulacji. I nie ma możliwości zajścia w ciąże 3 dni po owulacji. Po prostu te bóle nie były owulacja - dlatego kalendarzyk opierający się na swoich odczuciach to bardzo kiepska metoda antykoncepcji

Ps. Jeżeli to u tego lekarza chcesz prowadzić ciążę no to cóż ... ja bym go zmieniła
 
Wiesz, ja zawsze uważałam że mam ból głowy podczas owulacji. I od 2-3 cykli nie mam...więc nie martw się na zapas :)
 
Wielokrotnie z bólem pojawiałam się u ginekologa i każdy mi mówił że boli bo owuluje. No ja mogę się mylić. Nie jestem ekspertem ale lekarze?
To ja Ci powiem, że mój lekarz w dniu 12dc. powiedział mi, że będę miała owulacje w 15dc. bo są takie objawy: ból jajników i pecherzyki duże. Przyszłam w 19dc. i powiedział, że mam szybko wracać do domu bo owulacji jeszcze nie było, mimo ze wvzesniej mialam klucia jajników. Lekarz ma prawo sie pomylić,takze nie nie zaszłaś w ciaze po owulacji. Zapytaj sie nawet swojego lekarza zeby zajsc w ciaze jest potrzebna owulacja. Bez niej nie zajdziesz.
 
Mnie zaczęły boleć jakieś 3 lata temu, wcześniej zero jakiś bóli w tym obrębie brzucha.

Ja dopiero po drugiej ciąży zaczęłam tak odczuwać owulację, że przez cały dzień na tyłku usiąść nie mogłam... Jak wsiadałam do samochodu, to miejsca sobie znaleźć nie mogłam, żeby móc prowadzić bez bólu... Na szczęście szybko zaczęłam brać tabsy, więc już nic nie boli :D
 
reklama
Ja dopiero po drugiej ciąży zaczęłam tak odczuwać owulację, że przez cały dzień na tyłku usiąść nie mogłam... Jak wsiadałam do samochodu, to miejsca sobie znaleźć nie mogłam, żeby móc prowadzić bez bólu... Na szczęście szybko zaczęłam brać tabsy, więc już nic nie boli :D

Mnie dzisiaj boli, a tabsy biorę co do minuty :D - jakbym się miała na tym opierać, to co drugi dzień mam owulację :D w tym miesiącu
 
Do góry