reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pregna Plus czy Femibion 2?

reklama
reklama
A może być trzecia droga? ;) Ja łykałam mama dha premiu, bo tam jest 800 mg kwasu dha w dwóch kapsułkach, a jodu tyle, co w kilogramie orzechów laskowych. Także porównałam sobie z innymi i zaufałam matematyce ;)
 
A może być trzecia droga? ;) Ja łykałam mama dha premiu, bo tam jest 800 mg kwasu dha w dwóch kapsułkach, a jodu tyle, co w kilogramie orzechów laskowych. Także porównałam sobie z innymi i zaufałam matematyce ;)
W moim przypadku ten suplement też zdał rolę :) Ale nie próbowałam żadnych innych, bo od razu mi pasował więc już nie chciałam mieszać i kombinować.
 
Czesto lekarze podpisuja kontrakty z firmami farmaceutycznymi...dlatego moze byc tak..ze jeden bedzie zachwalal jedna firme..a drugi..kolejna...ja osobiście biorę duphavit..po fembidion bylo mi nie dobrze..
 
ja brałam mamadha premium, dobrze się czułam po tych witaminach, mają skład zgodny z zalecniami polskiego towarzystwa ginekologicznego, cieszę się ze mogłam brać jeden suplement zamiast kilku, dużo to wygodniejsze.
 
reklama
Do góry