reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 12/13 latki.

liczba

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2018
Postów
7 202
Witam. Szukam podpowiedzi co jest teraz modne u 12/13 latkow. Chce zrobić prezent dziewczynce i kompletnie nie wiem co to może być. Będę wdzięczna za rady.
 
reklama
Witam. Szukam podpowiedzi co jest teraz modne u 12/13 latkow. Chce zrobić prezent dziewczynce i kompletnie nie wiem co to może być. Będę wdzięczna za rady.
Moja córka ma 12l i ona uwielbia ubrania ciągle coś by chciała nowego, kosmetyki jakieś delikatne, lakiery do paznokci (taka typowa kobietka).

Pewnie coś z kosmetyków by sprawiło jej dużo radosci(błyszczyk, perfum itp)
 
Moja córka ma 12l i ona uwielbia ubrania ciągle coś by chciała nowego, kosmetyki jakieś delikatne, lakiery do paznokci (taka typowa kobietka).

Pewnie coś z kosmetyków by sprawiło jej dużo radosci(błyszczyk, perfum itp)
Ona właśnie nie lubi mazideł. To typ delikatnego artysty w szerokich bluzach :p (ale to właśnie chyba taka moda)
 
A lubi coś tworzyć? Np różne bransoletki, koraliki, przywieszki? Bo są cale takie komplety, ze można sobie zrobić koraliki, bransoletki, spinki do włosów. W takim zestawie może być wszystko.
 
Moze warto by podpytac rodzicow o jakies konkretne zainteresowanie, moze na cos zbiera i wolalaby pieniazki albo karte podarunkową.
 
To dziecko moich sąsiadów. Mam dług wdzięczności. Totalnie nie wiem co to dziecko lubi, mogę powiedzieć tylko to co wiedze. Nie będę też pytać, bo oni nic nie chcą. Dlatego właśnie pisze ogólnie co dzieci w takim wieku lubią i czego chcą, pewnie wiele z Was ma na pokładzie takich nastolatków i szczególnie do takich osób pisze to pytanie. :)
 
reklama
To dziecko moich sąsiadów. Mam dług wdzięczności. Totalnie nie wiem co to dziecko lubi, mogę powiedzieć tylko to co wiedze. Nie będę też pytać, bo oni nic nie chcą. Dlatego właśnie pisze ogólnie co dzieci w takim wieku lubią i czego chcą, pewnie wiele z Was ma na pokładzie takich nastolatków i szczególnie do takich osób pisze to pytanie. :)
Zalezy jaki budżet, ale tak mi do glowy przychodzi - moze sluchawki? Teraz za rozsadna kase mozna kupic takie większe, kolorowe, do telefonu... Wiekszosc nastolatków slucha muzyki...
 
Do góry