reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 12/13 latki.

Budżet mysle, że do 150. Dla nich mam już coś. Dla niej jeszcze tylko problematyczna sprawa, dzieci mają teraz wszystko
 
reklama
Budżet mysle, że do 150. Dla nich mam już coś. Dla niej jeszcze tylko problematyczna sprawa, dzieci mają teraz wszystko
Za taka kase to moze nawet znalazlabys bezprzewodowe. Nie wiem, tak jakos mi się wydaje - choc doświadczenia nie mam zadnego, ze to fajny gadzet dla nastolatki.
 
Dziewczyny, zawsze bylyście mi bardzo pomocne więc wiem, że nie zawiedziecie i tym razem. Poszukuję prezentu dla 11 letniej dziewczynki. Sprawa jest o tyle trudna bo mała mieszka w Niemczech i ma duuuzo rzeczy żeby nie powiedzieć, że wszystko. Chciałabym sprawić jakiś prezent związany z Polską ale to nie jest konieczne. Dodatkowo dziewczynka ma brata lat 5. I też nie wiem co kupić. Pomożecie? Podpowiecie,? Jesteście skarbnica wiedzy🙂
 
Dziewczyny, zawsze bylyście mi bardzo pomocne więc wiem, że nie zawiedziecie i tym razem. Poszukuję prezentu dla 11 letniej dziewczynki. Sprawa jest o tyle trudna bo mała mieszka w Niemczech i ma duuuzo rzeczy żeby nie powiedzieć, że wszystko. Chciałabym sprawić jakiś prezent związany z Polską ale to nie jest konieczne. Dodatkowo dziewczynka ma brata lat 5. I też nie wiem co kupić. Pomożecie? Podpowiecie,? Jesteście skarbnica wiedzy🙂
Zależy jaki budżet.
 
Powyżej 7 roku życia dziecko ma już zdefiniowane preferencje. Ja w wieku 12 lat używałam już spokojnie tuszu do rzęs i kredki, kuzynka narzeczonego której ostatnio kupowaliśmy prezent była zachwycona atlasem anatomii.
5-latkowi jakiś fajny gadżet do integracji sensorycznej, projektor/teatr cieni, fajne puzzle
 
reklama
Ok.250 zł na jedno i drugie dziecko. Chłopcowi myślałam jakieś LEGO...ale kompletnie nie wiem co z dziewczynka. Kupiłam już kolczyki ale chciałabym jeszcze coś dokupić i mam pustkę. Ja jestem na etapie miśków edukacyjnych dla mojego dziecka😂😂
Pierwsze co to chcialam napisać lego 😅 hmm dla takiej nastolatki może być problem, bo nie wiadomo co lubi a co jest dla niej kiczem.
Moje pomysly dla 11:
gra na konsolę
Słuchawki bezprzewodowe
Smartwatch
Mgiełki Victoria secret
Szczoteczka soniczna do twarzy
Voucher np do empiku, perfumerii, ulubionego sklepu z odzieżą
Szkatułka na biżuterię
Bluza / koszulka np z adidasa, guessa, tommiego, juicy couture

Pisałam przypominając sobie z czego ja bym się ucieszyła, kiedy mialam 11 lat :)

Najważniejsze żeby dobrać do jej zainteresowań. A może lubi planszowki, książki, audiobooki? Wtedy poszłabym w voucher do empiku, jak interesuje się makijażem to szczoteczka do twarzy, jak jest gejmerem to gra, gadzeciara - wtedy słuchawki lub smartwatch itp już Twoja w tym glowa :)
a może zabawna piżama? Piszę to ja, baba w pidżamie z grincha
 
reklama
Do góry