reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 7 latki

Jak 7 latka - to zapewne idzie do pierwszej klasy. Może pójść w stronę fajnych cienkopisów, mazaków itp.
Ewentualnie jakiś duży zestaw np. coś tego typu: Link do: ART SET-108 zestaw artystyczny 108 elementów

U moich dzieci od "nie pamiętam kiedy" króluje gra UNO i farmer.
Ciekawe jak z jakością, pamietam z dzieciństwa takie walizki art, byly koszmarne 😅 gry super pomysł.
A moze karta podarunkowa do empik? Nie sa to bezposrednio pieniazki, a cos sobie kupi... Moze nawet ksiazke 😁
G e n i a l n e
 
reklama
A może jakiś wypad w fajne miejsce. Takie prezenty najlepiej się wspomina. Ja moją 6-letnią chrześnicę planuję zabrać do Julinka.
 
Pytalam mamę, to chyba oczywiste ze bylo to pierwsze co zrobiłam. Moje pomysly : gry planszowe - dostala od kuzynek w tym roku 10 planszowek... , smartwatch - mają, bransoletka z grawerem - kupila tydzien temu dwie, lalki - juz sie nie bawi.
Bardzo chetnie spędziłabym z nią czas, ale mieszkamy daleko, w tym roku (wyjatkowo) nawet nie będzie mnie na jej przyjęciu urodzinowym, niestety nie dam rady natlok spraw przypadajacych na sierpień /wrzesien mi to uniemozliwia. Nawet prezent szukam na ostatnią chwilę :/
 
Mojej bratanicy, tez dusza artystki, kupowalismy np mikrofon do karaoke, zestaw do robienia bransoletek/tatuazy/perfum, bylo tez lusterko rozkladane z podswietleniem, ksiazka z takimi jakby wycinankami do projektowania ubrań, maszyna do szycia.. sporo tego na rozne okazje wlasnie na wiek 6-9.
 
Mojej bratanicy, tez dusza artystki, kupowalismy np mikrofon do karaoke, zestaw do robienia bransoletek/tatuazy/perfum, bylo tez lusterko rozkladane z podswietleniem, ksiazka z takimi jakby wycinankami do projektowania ubrań, maszyna do szycia.. sporo tego na rozne okazje wlasnie na wiek 6-9.
Mikrofon kupilam jej dwa lata temu, zestaw do bransoletek dostala na dzien dziecka ode mnie w tamtym roku, lusterko podświetlane ma przy toaletce...
Jeszcze mi się przypomniało - może maszynka do robienia popcornu lub waty cukrowej?
Maszynkę do waty rowniez dostala ode mnie... To samo z goframi i nalesnikami...

Sami widzicie, ciezko cos wybrac..
 
Podwójny voucher do kina, wisiorek, zestaw kreatywny np. firmy DjEco, wór materiałów plastycznych np. z serii colorino artist.
 
reklama
Do góry