reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Prezent dla 8-latki

klio_

Fanka BB :)
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Poradźcie co kupić ośmiolatce. Jadę na wczasy do kuzynki i nie wypada mi jechać z pustymi rękami. Nie wiem co teraz jest modne wśród ośmiolatek. Myślałam o czymś co mogłoby jej się przydać w drugiej klasie albo o czymś do ubrania. Dziewczynka jest przeciętnej budowy więc jaki to rozmiar? No i co teraz jest trendy wśród takich panienek? :)

reklama

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Nie mam w tym wieku corki ale w rodzinie jest i taki przedzial wiekowy... Dzieciaki w tym wieku sa roznej budowy ciala wiec trudno tak wycelowac z ciuchami... Moze jakas fajna ramka do zdjecia?bezbarwny blyszyk (szal w srod mldych panienek )jakies fajne pioro lub dlugopis...do tego pudeleczko czekoladek... Sama nie wiem...jak sie kogos nie zna to trudno doradzic...:baffled:

minka_12

Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
jeżeli dziewczynka jest przeciętnego wzrostu to rozmiar 134cm :-)
co do prezentu to jakis ruchowy np. hulaj hop, w tym wieku trendy są postaci z kreskówek ale to musisz wiedzieć która bajka ją "nastraja" i wówczas kupić jej torebkę pasek lub inny gadżet z ulubionym bohaterem, na pewno nie kupuj słodyczy... jak jej dasz kaskę to tez sie bardzo ucieszy:tak: mam w domu 8latka

mamakrzysia8

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
a co sądzicie o dawaniu dzieciom w tym wieku telefonów komórkowych (często bardzo drogich) ?? czy to troszkę nie za wcześnie na takie odpowiedzialne i kosztowne prezenty??

madzia.7.77

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mam ośmioletnią córkę i nadal chętnie bawi się lalkami Barbie. Polecam również takie małe zwierzaczki zwane Pet Shopami, które można kolekcjonować i układać na półeczce. Jeśli chodzi o ubrania to modne są ostatnio ciuchy z serii Hello Kitty. Natomiast kwestia komórki to już bardziej złożona sprawa, ponieważ nie wiadomo czy dziecko dorosło do takiego prezentu i czy za chwilę go nie zgubi. Moja Kasia ma już komórkę i jak do tej pory uważa na nią i wcale jej nie nadużywa. Fajnym prezentem dla ośmiolatka może być również mp3.:-)

mamakrzysia8

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
to super ze umie sie z nia obchodzic to niestety rzadko spotykane:-( madzia a rozmawialas wczesniej z corka na temat teego jak korzystac z telefonu?? mysle ze to klucz do sukcesu a niestety rodzice zadko rozmawiaja z dziecmi na ten temat. w ogole uwazam ze przyklad dzieci biora z gory od nas doroslych dlatego tak czesto telefony sa niewlasciwie uzywane przez dzieci :-( co wy o tym sadzicie?

minka_12

Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
mp3 super sprawa dla 8latka, z komórką bym się wstrzymała jeszcze jeżeli nie jest konieczna...

basia10

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
sprawa telefonu jako prezentu dla tak małego dziecka, może byc kontrowersyjna, ale biorąc pod uwagę szybki rozwój techniki to pewnie za pare lat bedzie to normą, nie bedziemy się nad tym zastanawiać.Nie chodzi tu o obsługę telefonu bo z tą sobie napewno poradzą, ale o konsekwencje użytkowania, juz to widze ciągle szybko topniejące karty doładowujące :crazy: i w momencie kiedy trzeba wykonać istotny telefon to nie można bo puste konto, dzieciaki takie są.

reklama
Rozwiązania
0
witam, chciałam kupić dla ośmioletniej siostrzenicy prezent na urodziny. Zastanawiałam się nad Hasbro gra twister moves, co o tym myślicie? Siostrzenica bardzo lubi się ruszać i tak się zastanawiałam czy to będzie dla niej odpowiedni prezent

Ostatnia edycja:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Potrzebuję porady 6
isabellL Trzylatki 81
magda1978 Początek szkoły 19
G Początek szkoły 19

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry