reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 8-latki

karinka myślę, ze to fajny pomysł ten twister. Moja córa nie ma czegoś takiego, ale bardzo lubi jeździć do kuzynki i bawią się razem właśnie w coś takiego... z tym że ta mata, którą ma kuzynka wymaga podłączenia do komputera
 
reklama
świetna zabawa dla dziewczynki to np.mata do tańca
mam córkę w podobnym wieku i super sprawa,a po za tym to MP4
myślez,że na komórke to troszke za wcześnie
 
a może coś tańszego, na przykład powiązać naukę z zabawą i kupić dziecku książkę audio (audiobook) której będzie mugł słuchać i jednocześnie poznawać ciekawe książki dla dzieci, zanjdziecie ich wiele na stronce: StudentsLibrary
 
Tak, ten twister jest naprawdę fajny i można przy nim spędzić aktywnie czas. a ja polecam zabawki Sylvanian families, wspaniałe domki i laleczki no i jak zawsze lalki Barbie są na topie
 
A ja polecam przybory do rysowania. Jest wiele ciekawych zestawów typu Art Studio, który ma charakter mini studia rysownika. Jest tam wiele kolorów, kredek i innych elementów i wiem, że taki prezent doskonale się sprawdza, dlatego gorąco polecam :)
 
dosyć drogim, ale super prezentem według mnie jest koń na biegunach - pamietam, że jako mała dziewczynka miałam takiego czarnego i go po prostu uwielbiałam :)
 
reklama
Do góry