reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 8-latki

Czy jakaś dobra dusza, mogłaby mi poradzić,co można kupić w prezencie dziewczynkom w wieku 8,7 i 6 lat? Są to siostry, i chciałabym im coś kupić pod choinkę, po jakimś niedużym prezencie, tak do 50-70zł. Zupełnie nie wiem, czym się bawią dzieci w tym wieku, a nie chcę im kupować czegoś co poleży w kącie... No i zależy mi na tym, żeby każda dostała coś innego. Z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
Jeśli chcesz kupić fajny prezent dla sióstr i nie zbankrutować, to może kup im podobne bluzeczki (dużo wyprzedaży i przecen świetnej jakości ubranek znajdziesz tutaj: Dziewczynki | Ubranka dla dzieci i ubranka dla niemowląt Mariquita, MMDadak, Makoma - sklep dla dzieci kolorowemarzenia.pl zaprasza) i do tego jakieś atrakcyjne drobiazgi szkolne, typu ołówki, notesiki, mazaki z modnymi zwierzakami, jak Littlest Pet Shop: Wyszukiwarka | Ubranka dla dzieci i ubranka dla niemowląt Mariquita, MMDadak, Makoma - sklep dla dzieci kolorowemarzenia.pl zaprasza czy Hello Kitty: Wyszukiwarka | Ubranka dla dzieci i ubranka dla niemowląt Mariquita, MMDadak, Makoma - sklep dla dzieci kolorowemarzenia.pl zaprasza. My dajemy podobne prezenty dzieciom w rodzinie i zawsze są zadowolone (przy okazji rodzice też, bo sa to prezenty praktyczne).
 
Wdaje mi się, że dobrym pomysłem dla dziewczynek będą zestawy koralików i sznureczków do samodzielnego robienia biżuterii. Można kupić to w empiku albo innych fajnych papeteriach.
 
Hitem tego lata są wyrzutnie Nerf. Warto sprawdzić czy taki prezent przypadłby jej do gustu. Ja jestem przekonany, że tak. Możesz sprawdzić w sklepie internetowym Smyk z tego co wiem powinny być jakieś promocje.
 
Ja tylko dorzucę do siebie, że spróbujcie bardziej wypytać swoje dziecko, niekoniecznie zawsze dziewczynki chcą dostawać lalki :) Ja jak byłam mała dostawałam lalki itp i z trudem potrafiłam się cieszyć, kiedy mój brat dostawał lego. W miarę rodzice się zorientowali i kupowali mi właśnie lego, autka itp :)
 
Do góry