reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla męża w podziękowaniu

Warto zainwestować w dobrą pastę do włosów, moim zdaniem to praktyczny i jednocześnie dobry prezent, pastę możesz kupić na Link do: Proraso Tenax pasta do włosów 100ml mają fajne ceny i w dodatku bardzo dobrej jakości kosmetyki do brody, włosów czy cery. Oczywiście możesz wybrać inny prezent, ale nie wiem czy byłby on na tyle fajny, jak dibry kosmetyk.
 
reklama
Chciałbym się do Was zwrócić z pewną sprawą. Przybliża się u mnie parę okazji prezentowych. Posiadam znaczne trudności z doborem jakichś wypróbowanych upominków. Zastanawiam się właśnie, czy właściwym pomysłem byłoby buty sportowe damskie nike. Posiadacie w tym przedmiocie jakieś mniemanie.
 
Ostatnia edycja:
U mnie akurat kupony się nie sprawdzają, bo mamy zasadę że robienie przyjemności drugiej osobie musi być dobrowolne i nie jest walutą (kuponem). Bo co z tego kuponu, jeśli aktualnie nie mam ochoty robić masaż. A jeśli mam ochotę, to po co w takim razie kupon?
Może ktoś ma lepsze pomysły na używanie takich kuponów, ale ja w te klocki nie umiem.
Zwykle kupuje dla niego ubrania. Lubi takie praktyczne prezenty bo potem nie musi chodzić po sklepach i szukać dla siebie ciuchów ;) Zerknij sobie tutaj do Ombre, w sklepie mają w dobrej cenie spodnie dresowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny , mój chłop lada dzień ma urodziny, macie jakiś fajny pomysł na prezent?
Pasja to budowlanka , auta …
Myślałam nad jakimiś zdjęciami , cytatami? Coś romantycznego?
A może jednak postawić na coś typowo materialnego? Spodobały mu się ostatnio zegarki od Xicorr. Co o tym sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry