reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla męża w podziękowaniu

Zegarek, portfel, coś z biżuterii, ulubiony perfum. Nie wiem czym interesuje się Twój mąż
 
reklama
Z nami jest ciężki temat ponieważ jesteśmy domatorami. Nie mamy ulubionej restauracji, knajpy ani miejsc. :)
 
No to jak już będziesz w stanie to zrób mu jego ulubiony obiad z ulubionym deserem i ładnie podziękuj, że jest, i to jest taki super :) na pewno to doceni i będzie mu mega miło :)
 
O tak, każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść. Dobry obiad, a może jakaś wyjątkowa kolacja, to co najbardziej lubi na pewno będzie docenione.
 
Hmmm a może tort na którym napiszesz dziękuję? Wydaje się banalne a gdy ja zrobiłam taki tort z napisem to mój się strasznie jarał i foty robił na pamiątkę ogólnie bardzo mu się to spodobało?
 
reklama
Wiec tak dziewczyny: po powrocie do pełni sprawności przejmuje obowiązki, przygotowuje obiad i torcik z podziękowaniami. A mam jeszcze pomysł, że zamówię mu taka sportowa bransoletkę z napisem DZIĘKUJĘ. I te bransoletkę wraz z listem, w którym mu opiszę jak bardzo mu dziękuję podrzuci na nasz stół w salonie moja siostra w dniu narodzin drugiej córki. Żeby wrócił i miał niespodziankę. :)
 
Do góry