reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orgaz a krwiak w ciąży

Dołączył(a)
29 Październik 2020
Postów
7
Witam mam pytanie czy orgazm wywołany masturbacja a nie sexem z partnerem może zaszkodzić dziecku? Chodzi o orgazm w ciąży w której zdiadnozowano krwiaka
 
reklama
Myślę, że kazda forma może być szkodliwa. Przy krwiakach zaleca się baaardzo oszczędny tryb życia z wykluczeniem seksu. I tutaj nie chodzi tylko o samą penetracje a o skurcze, które występują podczas orgazmu.
Nie chce tutaj oceniać, ale czy naprawdę kobiety nie są w stanie powstrzymać się od jakiejkolwiek formy stosunków? Czy to jest ważniejsze niż zdrowie i życie dziecka?
 
Przy krwiaku ciąża z automatu jest zagrożona. Przy takiej ciąży powinnaś leżeć plackiem, nie robić absolutnie nic poza pójściem do toalety. Najmniejszy wysiłek jest zabroniony a co dopiero stosunek czy orgazm czy ktorym powstają skurcze. Zdecydowanie musisz się wstrzymać jeśli zależy Ci na tej ciąży.
 
Tak jak piszą dziewczyny, ja przy krwiaku miałam zakazane cokolwiek- czy współżycie, czy orgazm. Tylko WC, jeśli będziesz się chciała umyć, to tylko prysznic i to w bardzo letniej wodzie. Nie wolno też dopuszczać do zaparć, żeby w żadnym wypadku nie musieć przeć, a niestety przy leżeniu pogarsza się perstaltyka jelit, więc trzeba dużo pić.
 
Orgazm wywołuje skurcze macicy- zakazane w ciąży z krwiakiem. Też mam krwiaka,kończę pierwszy trymestr i gin zakazał zbliżenia absolutnie, przynajmniej do czasu jak się wchłonie. Wytrwałości życzę :)
 
Do góry