reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakaz seksu w ciąży

Ada199079

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2022
Postów
226
Hej,
Jestem w 6 TC, na podtrzymaniu. Ginekolog zakazał seksu. Mam jednak bardzo duże libido i niestety czasami orgazmy. Co z tym zrobić? Nie chcę zaszkodzić dziecku, tym bardziej, że ponoć orgazmy nie są wskazane w ciąży na podtrzymaniu.
 
reklama
Mi też jak w ciąży wszytsko napuchło dochodzilam we śnie. Miałam krwiaka i bałam się, że się powiększy. Nic się nie stało. W razie czego zwiększyłam sobie dawke magnezu, choć to bardziej na skurcze, których nie miałam :D
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny. Nie sądziłam, że coś takiego może się przydarzyć. Jestem na neoparinie, dlatego póki co nie możemy... A tu dzisiaj takie coś...
 
Ja w tej ciąży też miałam zakaz, ale potrafiłam mieć orgazm podczaszy snu, też się bałam że zaszkodzę dziecku.
Dziś u mnie 22+2😉
 
Hej,
Jestem w 6 TC, na podtrzymaniu. Ginekolog zakazał seksu. Mam jednak bardzo duże libido i niestety czasami orgazmy. Co z tym zrobić? Nie chcę zaszkodzić dziecku, tym bardziej, że ponoć orgazmy nie są wskazane w ciąży na podtrzymaniu.
Wprost doktorka nie powiedziała że mamy zakaz zbliżenia ale ze na początku wylądowałam z plamieniami w szpitalu to zrezygnowaliśmy.
Ponad 16 tydzień a o ciąży dowiedzieliśmy się 6 tydzień i 5 dzień. Więc abstynencja jest już dość długa 😉
Dajemy radę.
A jeśli chodzi o orgazm w śnie na to nie mamy wpływu więc się tym nie zadręczaj.

Sama wczoraj nad ranem miałam orgazm 😉
Być może człowiek myśli o tym podświadomie a później mamy takie niespodzianki 😉
 
Ja po orgazmie w 6 TC wylądowałam na IP, bo krwiak się wylał. Ale wcześniej ginekolog nic mi nie mówiła. Potem lekarz też nic nie mówił na temat seksu i zakazu chyba🤔 nie wspolzylam aż do 38 TC. Jednak ja nie miałam aż tak, że sama z siebie orgazm.
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Nie sądziłam, że coś takiego może się przydarzyć. Jestem na neoparinie, dlatego póki co nie możemy... A tu dzisiaj takie coś...
Ja przy neoparinie mogłam kochać się z mężem, miałam też krwiaka (krwawiłam od 6tc), żadnych zakazów w tym temacie. Nie mogłam dźwigać i za bardzo się przemęczać. Obecnie 26tc
 
Do góry