reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezent pod choinke dla męża

Ja swojemu kupiłam kurtkę, czapkę, komin, skarpety i koszulki termiczne, ale dałam już dziś :D bo przydadzą się w pracy :) a na święta wymyślę coś innego
 
reklama
hmmm jeśli to wam pomoże przy wyborze, to napiszę co ja dla swojego kupuję... W tym roku od Mikołaja dostanie apple telefon, jeżeli chcecie możecie obejrzeć go tutaj na tej stronie Link do: Telefony i urządzenia - Apple iPhone 5S 16GB - T-Mobile - T-Mobile fajna jest opcja video recenzji, bo wszystko ładnie opowiadają o telefonie ;) my z mężem raz na dwa/3 lata (zależy jaki sprzęt kupimy) właśnie robimy "wymianę" na święta ;) w tym roku właśnie tak wypada. myślę, że warto sobie "pochodzić" po internecie - zawsze jakiś ciekawy pomysł wpadnie do głowy
 
Łeee, szkoda, że mój mąż za grami nie przepada :( :p
Z tymi prezentami też co roku mam problem. Nie wiem, czy dla pań jest tego więcej, czy co, czy my jesteśmy mniej wybredne i mężowie mogą wybierać w setkach propozycji... ;)
Póki co najprawdopodobniej kupię taki sportowy zegarek - http://www.czaszegarkow.pl/nixon-the-time-teller-niebieski-plastik-p-38353.html. Mężuś jest trenerem personalnym, prowadzi sportowy tryb życia, wobec czego najczęściej chodzi w dresie i adidasach, ale myślę, że taki zegarek pasowałby nawet do jeansów. Czytałam, że firma Nixon robi dobre zegarki, więc posłuży przez długi czas. Do tego dołączę karteczkę z dedykacją, żeby ten zegar odliczał każdą najwspanialszą chwilę spędzoną przy moim boki. No myślę, że będzie zadowolony :p
 
reklama
Łeee, szkoda, że mój mąż za grami nie przepada :( :p
Z tymi prezentami też co roku mam problem. Nie wiem, czy dla pań jest tego więcej, czy co, czy my jesteśmy mniej wybredne i mężowie mogą wybierać w setkach propozycji... ;)
Póki co najprawdopodobniej kupię taki sportowy zegarek - http://www.czaszegarkow.pl/nixon-the-time-teller-niebieski-plastik-p-38353.html. Mężuś jest trenerem personalnym, prowadzi sportowy tryb życia, wobec czego najczęściej chodzi w dresie i adidasach, ale myślę, że taki zegarek pasowałby nawet do jeansów. Czytałam, że firma Nixon robi dobre zegarki, więc posłuży przez długi czas. Do tego dołączę karteczkę z dedykacją, żeby ten zegar odliczał każdą najwspanialszą chwilę spędzoną przy moim boki. No myślę, że będzie zadowolony :p
No to powiem szczerze że masz często łatwiej bo mój mąż ma firmę budowlaną i majsterkuje i tak naprawdę nie mam pomysłów już na prezenty bo ma od młotka po wkretarkę i piłkę ☺ a twój pomysł z zegarkiem jest super ale kiedys kupiłam mu zegarek to kurzy sie od tamtej pory bo dowiedziałam sie że małżonek nie nosi zegarków a ja sie zastanawiałam jeszcze w czasach narzeczeństwo czemu on nie ma wcale zegarka ☺
 
Do góry