reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla przedszkolaka

Dołączył(a)
28 Lipiec 2011
Postów
14
Witam wszystkich, zwracam się do Was Rodziców o pomoc :)



Otóż za 2 tygodnie dzieci (bliźniaki - chłopiec i dziewczynka) mojego przyjaciela mają urodziny, na które zostałem zaproszony, bo planują oni jakąś super zabawę z magikiem, przebierankami itd., a że dzieciaki znam od narodzin to nie mogłem odmówić pokazania się na ich urodzinach.


Dzieci chodzą do przedszkola i mam problem z wyborem prezentu dla nich. Naczytałem się sporo o zabawkach edukacyjnych i pomyślałem, że wybiorę coś w tym stylu. Pytanie moje czy te zabawki są faktycznie dobre dla dzieci, czy faktycznie pomagają im się rozwijać i czy dzieciaki po prostu się nimi bawią?


Mieszkam w dosyć małej miejscowości więc zamawiać będę przez internet, więc prosiłbym Was o doradzenie czym się kierować wybierając takie zabawki. Może to też głupio zabrzmi, ale chciałbym się zmieścić w 100zł na jedno dziecko :p
Chłopak jest bardzo żywy i zawsze go wszędzie pełno, dziewczynka jest bardziej spokojna.


Co myślicie o tym dla chłopca:
Gadający ELMO, interaktywna maskotka - Zabawki dla dzieci, sklep z zabawkami Pomidorek.pl - to chyba pasuje dla obojga :p



albo coś z czego ja bym się ucieszył :)
Gitara Rockowa SIMBA - Zabawki dla dzieci, sklep z zabawkami Pomidorek.pl


Dla dziewczynki:

Kuchnia z Piekarnikiem niebieska - Zabawki dla dzieci, sklep z zabawkami Pomidorek.pl

Mam nadzieję, że za dużo nie namieszałem i zdążę coś jeszcze w tym tygodniu wybrać.
Z góry dzięki i pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witaj :-)

mnie osobiście wydaje się że Elmo nadaje się bardziej dla maluszków, co do gitary to instrumenty to fajne zabawki pod warunkiem że nie mają wgranych melodyjek, tak jak ta z linku ...

najbardziej trafiona wydaje mi się kuchnia dla dziewczynki i idąc tym tematem to może dla chłopca dobry byłby podobny zestaw tyle że majsterkowicza ;-) wtedy pewnie nie byłoby też problemu, że jedno dziecko ma lepszy prezent niż drugie bo będą podobne tylko odmienne tematycznie ...

osobiście uważam też że 100 zł to naprawdę wystarczy jak na prezent i nie powinieneś się czuć głupio z tego powodu :-) tym bardziej że to jednak dwoje maluchów ...

co się zaś tyczy edukacyjnych zabawek to jednak dzieci w wieku przedszkolnym szybko je porzucają, ale to też zależy od charakteru - np. mój syn uwielbia puzzle oraz klocki Lego Duplo, które osobiście zawsze polecam jako prezent ;-)

pozdrawiam
 
Dzięki za rady :) Znalazłem też fajny zestaw zabawkowych narzędzi, to może byłby to faktycznie lepszy pomysł dla małego, tym bardziej, że ich ojciec to zapalony majsterkowicz i mały mógłby mu "pomagać" :-)

Poszukam jeszcze i myślę, że jutro już coś zamówię. Dam znać co wybrałem :)

Pozdrawiam.
 
Weźcie go zbanujcie, przecież ten pokemon twistet/twist wrzuca taki sam temat na każdym forum :(

Hej, hej ktoś tu chyba wstał dziś lewą nogą... wcale nie ukrywam, że zamieściłem te same zapytanie na kilku innych forach (dokładnie 3), ponieważ szukając pomocy takie rozwiązanie wydało mi się najlepsze. Jeżeli uważasz to za powód do banowania to trudno. Dzięki temu mogłem poznać opinie ludzi z innych for, którzy niekoniecznie udzielają się i tutaj.

Co do tego pokemana, to cóż mogę powiedzieć... pika! pika!... :laugh2:

Pozdrawiam, zabawki już zamówiłem jutro powinien być u mnie kurier.
 
Hej, hej ktoś tu chyba wstał dziś lewą nogą... wcale nie ukrywam, że zamieściłem te same zapytanie na kilku innych forach (dokładnie 3), ponieważ szukając pomocy takie rozwiązanie wydało mi się najlepsze. Jeżeli uważasz to za powód do banowania to trudno. Dzięki temu mogłem poznać opinie ludzi z innych for, którzy niekoniecznie udzielają się i tutaj.

Co do tego pokemana, to cóż mogę powiedzieć... pika! pika!... :laugh2:

Pozdrawiam, zabawki już zamówiłem jutro powinien być u mnie kurier.

I po co wciskasz ludziom ten kit? Na prawie wszystkich forach zauważyli Twoją reklamę, większość pousuwała Twoje linki bo o dziwo... przenoszą do tego samego sklepu! Cały Internet huczy od sklepów, a Ty wszystko wybrałeś akurat w jednym. Co za niesamowita historia!

Dla tych, którzy naprawdę szukają prezentu dla dziecka mogę polecić dwie rzeczy:

Pierwsze to (dla najmłodszych pociech):
Tiny Love, Move & Play, Gimnastyka z pałąkami dla bobasa - Tiny Love - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com

Ja dostałam w prezencie i pociecha miała ogrom frajdy cały czas. Melodyjki to była super sprawa na uspokojenie.

Drugie to (dzieci 3-6 latek - mój ma 5 i pasuje):
Prezent o tyle fajny, że i funkcjonalny i mamy też będą zadowolone jako że zaczeliśmy nowy rok przedszkolny ;) Są to kapcie dla dzieci z hmm jak to nazwać... możliwościami profilaktycznymi? Cały myk polega na wyglądzie tych kapci, a jest taki, że kolorystka nawiązuje do zwierząt z Afryki, Zebra, Tygrys itd. Moja pociecha bawi się w nich w przedszkolu (zresztą nie ukrywam, o kapciach dowiedziałam się przez reklamę (baner?) na przedszkolu) i widać że uwielbia w nich latać. Rodzaje zwierzątek można zobaczyć na Kapcie dla dzieci | Buty profilaktyczne | Obuwie dla dziecka.

Jutro jeszcze znajdę nazwę takiej ala plasteliny dla dzieci, które moja pociecha dostała na ostatnie urodziny od mojej siostry, miałam pare dni z głowy :D Jutro dopiszę :)
 
Nie ma się co spierać, zabawki już dostałem i w piątek idę do maluchów. Dziewczynce kupiłem tą zabawkową kuchnię, a chłopakowi zabawkowe narzędzia budowlańca :) Oby się spodobało...
 
reklama
Do góry