reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezent pod choinka

sma85&06

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2008
Postów
124
Miasto
Bydgoszcz
Julia napisala list do mikolaja, a raczej narysowala. a w nim: pudelko z kokarda jako opakowanie:)))) dom dla lalek, ale taki z 6-cioma lozkami, by wszystkie mialy gdzie spac; rakieta; bidon ze slomka.
Powiedzialam corce ze mikolaj przynosi tylko jeden prezent. Mialam na mysli domek dla lal, bo zrobi go moj maz (nie znalazlam w sklepie takiego z6-cioma lozkami:))
Z ta rakieta to nie wiem o co malej chodzi bo chyba ma na mysli farme dla zwierzat, ktora ma jej kolega, a stodola bawil sie ze to niby rakieta.
Bidon zamienilam na kubek z plywajacym brokatem, bo uwazam ze jest juz za duza na butelki, slomki itd.
razem z mezem szukamy ladnych klockow, ale nie wiem czy damy je pod choinke, skoro juz mowilismy ze jeden prezent przynosi:) babcia z dziadkiem tez cos szykuja i tez nie wiem czy to dobrze by mowili ze od mikolaja. Chcialabym by miala wizje mikolaja ktory wlasnorecznie robi zabawki gdzies tam na biegunie.. a nie kupuje w hipermarkecie..
Jakie Prezenty dostana Wasze dzieci? Czy sami robicie im niespodzianki, czy pisaly listy?
 
reklama
My też chcieliśmy żeby Amelka miała taką wizję, ale chodzi z nami na zakupy i widziała te sterty kolorowych zabawek na półkach i nawet dorwała katalog z zabawkami;) ale nadal jest oczywiście wersja o Mikołaju i elfach :) chcieliśmy też żeby dostała jeden prezent, ale jak się wszyscy rzucili to nazbierało się więcej ;-)
Listu nie "pisała" tylko starała się wybrać z gazetki z zabawkami, ale tyle tego teraz jest, że nie mogła się zdecydować :sorry: kilka zabawek można powiedzieć podobało jej się najbardziej więc te dostanie (nie wie jeszcze dokładnie co), a są to duża kuchnia dla barbie, spora kuchnia dla niej samej, kareta z księżniczką i pościel barbie od babci ;-) Na szczęście nie ma jeszcze fazy na polly pocket (czy pet shop;) bo niewielki domek za 300 zł mnie załamał :sorry:
Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry