reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Prezenty dla maluszków:)

Kira24

Mamusia Adasia:)))
Miasto
Warszawa
Proponuje założyć wątek prezentowy:tak:wklejac zdjęcia,lub linki co kupujemy lub dostajemy:-)zainspirujemy ,lub pomożemy jak któraś nie ma pomysłu:tak:Nie tylko na świeta prezenty ale i urodzinowe,na chrzest....komunie:-p:-DCo o tym myślicie?

reklama

KasiaWie

Fanka BB :)
dobry pomysł Kira:tak:
ja mojej Julci planuje kupic na Mikołaja karuzele firmy Fisher Price,chyba kazda wie jaka to jest;-)moja niunia jeszcze nie ma zadnej karuzeli (myslalam ze ktos moze jej kupi dlatego sie wstrzymywalam) no i Mikołaj bedzie dobrą okazją żeby jej zrobic przyjemność.
Ale zastanawia mnie cena tej karuzeli bo na allegro widzialam w granicach od 119-140 a u mnie w sklepach kosztuje 240:szok:wiec niezlą przebitkę mają

edyta80

Mama 2001 i 2007 :-)
Popieram super pomysł:-) Ja właśnie się zastanawiam nad prezentem myslałam nad matą ....bo nie ma narazie rozkaladam jej karimate i kocyk i na nim sie bawi a jeszcze ostatnio wleciało mi w oko takie cudeńko podam link do allegro:
Little Tikes interaktywny OGRÓDEK ZABAW 5 w 1 HIT (266748429) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo fajne to jest bo posłuzy na dłuzej a nie tylko na okres niemowlęcy.
Kasiu - piszesz o karuzelce ja chyba na tym etapie nie kupowałabym bo moja mała jakoś sie już mniej interesuje teraz fascynuje się grzechacymi zabawkami które może złapać i wkładać do buzi :-)

KasiaWie

Fanka BB :)
Edytko ale Twoja mala jest prawie miesiac starsza od mojej,moja Julcia to interesuje sie jedynie wkładaniem rączek do buzi,grzechotke trzyma tylko wtedy jak jej ją włoze do ręki,choc i tak wydaje mi sie ze ona nie jest teo swiadoma ze ją trzyma.Julcia nawet nie uderza jeszcze w wiszące zabawki,popatrzy tylko na nie i tyle,a za pare minut juz sie nudzi i marudzi:-)te przelomowe momenty momenty są dopiero przed nami ;-)

Kira24

Mamusia Adasia:)))
Miasto
Warszawa
Edyta-nad tym samym sie ostatnio zastanawialam-chyba pod chionke dostanie;-)
Od moich odziców dostanie szczeniaczka uczniaczka i ma obiecana Uczoną słuchaweczke-super są-grają,siweca i przyciągaja kolorami:tak:

Karolki

Podwójna mama:)
A do nas dzis przyjezdza kurier z lezaczkiem tym o ktorym pisala mrozik:tak: fisher price do 18 kg:tak:ciekawe czy Karola zainteresuje bo teraz musze latac z nim po mieszkaniu bo nie usiedzi w miejscu:-D

syska241

Sierpniowa mama'07
Nam karuzela Fisher Proce nadal sie przydaje (Wiktoria ma 4 miesiace prawie),przede wszystkim przy zasypianiu.Gaszę światlo w pokoju Wiktorii,a wlaczam projektor.Mała lubi zasypiać patrząc na misie;-)

reklama

syska241

Sierpniowa mama'07
Edyta,poduszka wydaje sie być rzeczywiście fajna,chyba ją kupie Wiktorii.Mała uwielbia grzechotki,pluszaki.Ostatnio zerwała z maty przywieszoną grzecvhotkę i zasnęla z nią w ręce:-)

Do góry