reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla maluszków:)

reklama
U nas karuzela przezywa druga młodość. Oliver właśnie dostał w prezencie kojec i tam zamontowana wróciła do łask.
 
dziewczyny extra wątek z tymi prezentami:-)nawet disiaj rozmawiałam z Edytką na temat prezentów dla naszych pociech.Ja na razie kupiłam małej mate edukacyjną Tiny Love ale jakos nie bardzo sie nia interesuje a także karuzele fisher price przy ktorej zasypia ale zeby sie jakos szczegolnie interesowala to nie zauwazylam wiec moze zrobie tak jak Wy, ze ją na jakis czas zdejme i potem znowu zawiesze to moze sie przekona na nowo do niej.Obecnie najwiekszym zainteresowaniem cieszy sie lezaczek bujaczek z fishera z taie zabaweczki ktore zmontowalam z przywieszek do maty, za ktore chwita i wklada do buzi.To ją zajmue czasem na 30-40 minut:tak:
ale najlepiej sie spawdza nadal noszenie, mowienie i pokazywanie zabawek.
 
Kira - ten konik super. To samo ostatnio przegladalam i tez mi sie spodobal i tak mysle ze to pianinko to moze pozniej do wozka albo krzeselka do karmienia mozna by przyczepic, ciekawa jestem jak to wyglada na zywo, no i pewnie posluzyloby dluzej, tyle tylko ze obawiam sie ze nie dotrwaloby do momentu jak Zuzia by mogla sie juz na nim bujac
Misio tez fajny ale mi osobiscie najbardziej sie podoba Chicco bo ma duzo swiatelek a Zuzia je lubi.
Ogolnie super pomysly, ja juz wlosy sobie wyrywam co kupic bo nie mam pomyslu, chcialabym zeby Zuzia juz na swieta sie tym bawila ale tez zeby bylo na dluzej.
Co do domku, to fajna i tania rzecz tylko poczytalam komentarze i duzo rzeczy przychodzi popsute lub uszkodzone a szkoda by bylo wigilie popsuc:-(
 
reklama
Do góry