reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla maluszków:)

My wlasciwie tez nic nie kupilismy:zawstydzona/y:ale kaske tez dostalismy-to wlasnie ten przyrzad kupilismy i szczeniaka tez dostanie:tak:no i jeszcze chrzest wpadnie;-)ojej to juz w niedziele:szok:i zaraz swieta-ale ten czas zasuwa;-)
 
reklama
Kira ten sam, i tez odczepilismy pedaly bo nie dosiegala grzechotek z tymi pedalami a pedaly do kopania osobno sa fajne.
Kurcze niedlugo tez musze sie zastanowic nad krzeselkiem do karmienia, naratie karmie w foteliku samochodowym:-)
 
Zobaczcie jakiego smoka maly dostal w prezencie, usmialam sie wczoraj z niego, hihi dodam ze go nie polubil, wypluwa, no i dobrze
 
Luxik twoj synek jest naprawde sliczniutki...i ta szyjka:szok::tak:a ten smoczek to pół buzi zajmuje hehe....Piotrek też wypluwa smoczki daje mu tylko jak zasypia ale we śnie i tak sie go pozbywa...i dobrze:-p
 
;-)Chyba czas odświeżyc zapomniany wąteczek prezentowy:-p
Znowu trzeba cos pomyslec,jakies linki powklejac,zaraz mikołaj,potem swieta-juz drugie naszych skarbów-czas szybko leci:tak:
Wklejac kochane pomysly prezencików:-)
 
Apropo prezentow na gwiazdke to wymysliłam ze fajnie bedzie jak zobaczy "prawdziwego" hehe Swietego Mikolaja....i tak dziadek Adam szuka stroju dla siebie...juz nie moge doczekac sie miny Piotrka:-)
 
Natalia85 uwazaj z Mikołajem, kolezanki dziecko na widok gwiazdora dostało spazmów, tak się biedne wystraszyło, ze nie mogli go uspokoic, pozniej przez wiele nocy miał koszmary i budzil się z krzykiem, jak widac niespodzianka zamieniła się w traumatyczne przezycie dla małego skrzata.

Co do prezentow, to myslę nad organkami, mały lubi muzykę, moze cos z tego wyjdzie, aha i chyba kredki mu kupię,wlasnie pisałam z kolezanka z forum i ona corci juz w wieku okolo roczku kredki dała, no ale to zalezy od dziecka. w kazdym razie muszę znalezc bezpiecznie i nietoksyczne kredki, wyprobujemy czy juz na nie czas, przy okazji sama sobie pobazgram :-p

A organki znalazłam takie, choc nie wiem czy nie są zbyt "dorosłe" :sorry2:Music Centre 32 Key Keyboard – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

no i takie, tu cena jest zachęcająca... nawet jesli Kuba nie dorosł do niektorych zabawek, nie dowiem sie tego, dopoki nie sprobuje, zawsze mozna taka zabawke schowac na nastepnych kilka miesiecy...co sądzicie ???49 Keys Keyboard With Stand – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
Generalnie mały ma juz dosc misiow, klockow, samochodzikow, mlotkow itd. moze czas na cos nowego...sama nie wiem, ale sprobujemy ;-)
 
Kredki mogą się sprawdzić.Fajny pomysł Ala bardzo lubi mazać po kartce na razie dawałam jej długopis ale po pierwsze to niebezpieczne a po drugie takiemu maluszkowi ciężko się rysuje.
Organki też super myślałam o czymś takim tylko nie wiem czy chciałabym tego słuchać całe dnie.:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnio kupilam malemu taki kosz na zabawki(kremowy nie z allegro a z Ikei)
KOSZ NA ZABAWKI WISZĄCY POJEMNIK KOLOR od SS IKEA (471131841) - Aukcje internetowe Allegro

Zamowilismy tez malemu taka hustawke za ktora placa dziadki:cool2:
0234 SUPER HUŚTAWKA DLA DZIECI - HUSTAWKI KURIER (470929584) - Aukcje internetowe Allegro

Natalia z tym Mikolajem to chyba tak jak Nata pisze:baffled: moze sie wystraszyc,choc nie musi, w razie czego jest niedaleko mama;-)a sumie to czasem to co robimy dla naszych maluchow wiecej nam frajdy sprawia jak im:-)
 
Do góry