reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla maluszków:)

Luxik-Huśtawka bajerancka zresztą koszyk na zabawki też.

Ja mam odwieczny problem z prezentami,jednym słowem brakuje mi pomysłu na prezent Gwiazdkowy.
 
reklama
Nata - mi tez chodzą organki po głowie, ale jeszcze sie za nimi nie rozglądalam. :-D

Huśtawka jest ok, Wiki ma u teściów i lubi się hustać. Zima na plac zabaw raczej nie ma szans, a w domu tez można dziecku troche przyjemności z placu zabaw zmontować:tak:
Jeszcze chodzą mi po głowie klocki DUPLO, zestaw ZOO. Moja chrześniaczka (2 latka) ma takie i widzialam, że Wiki ostatnio coś próbowala z nich zmajstrować.
 
Ostatnia edycja:
Luxik-fajna hustawka tyle ze u nas niestety brak miejsca:dry:
Natalia-moj tata ma strój mikołaja i tez sie zastanawiamy czy w tym roku nie zaszalec:-D
NataK-organki super,ale Aneta ma troszke racji:-p
Tomola-myslalam nad podobnymi klockami ale skusze sie raczej na tansza wersje
KLOCKI K3 W POJEMNIKU CHOMIK PONAD 6 KG! [ChDK3] (465291789) - Aukcje internetowe Allegro
i jeszcze myslalam nas czyms takim
DYWANIK GIGANT 100cm!!! NA PREZENT - 4 MODELE!!! (465489841) - Aukcje internetowe Allegro
strasznie mi sie podoba,tyle ze to nie na prezent;-)
Szukamy dla Adasia koparki,autobusu badz innego duzego pojazdu,:-Dtaka namiastka tych prawdziwych-on je uwielbia:-D
 
Fajne te klocki Duplo ale strasznie drogie.

Ja na początek kupiłam takie jak Kira pokazała (tylko że mam małe opakowanie) chciałam w ogóle zobaczyć czy będzie ją to interesowało i nawet jestem mile zaskoczona chociaż Aluni najbardziej podobają się ludziki z którymi wiecznie chodzi,całuje je i przytula.

Kira-Dywanik bombowy

Jesli chodzi o huśtawkę to u nas się sprawdziła z tym że my mamy taką zwykłą w drzwiach wieszaną,Alunia ją uwielbia.
 
Luxik my mamy taka hustawke identyczna ale juz lezy w szafie bo Piotrek na nia jest za duzy przed roczkiem kupilam mu taka za 20 zl na sznurkach w ktoryms markecie i lubi sie na niej bujac:tak:Wkleje fotki tez pierwszej tu mały ma jakies 4 miesiace


A to jest ta wieksza hehe z marketu



Ja tez sie jeszcze zastanawiam nad prezentem..
 
Natalia nie strasz mnie, zamowilismy ja juz , pisze ze wytrzymuje nacisk 60 kg . i te wymiary tez nie sa takie male,hmm :-(zreszta i tak juz za pozno...juz poszedl przelew.
A taka wiszaca mamy zamatowana u mamy w Polsce, bardzo lubi sie w niej hustac.
 
reklama
Do góry