reklama

Zakupy dla naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2007' rozpoczęty przez Madeline_GB, 28 Kwiecień 2007.

1. Madeline_GB

Madeline_GB Fanka BB :)

Chwalimy sie gdzie i co kupilysmy/linki tanich sklepow i nie tylko:)

2. natalka_25

natalka_25 Sierpniowa mama'07

3. reklama
  4. janbor25

janbor25 Sierniowa mama'07

Ja wiekszość rzeczy kupowałam na allegro i pare tez w ciucholandzie.

5. sylwia31

sylwia31 sierpniowa mamusia 2007

6. natalka_25

natalka_25 Sierpniowa mama'07

Sylwia ładna ta karuzela, ja pokładów niemam ale kupiłam jednorazowe majtki i wkładki laktacyjne Aventu.

7. mrozik_j

mrozik_j Sierpniowa mama'07

8. mrozik_j

no i się źle powstawiało, a ja się tak napracowałam :wściekła/y::-(, spróbuje jeszcze raz

9. mrozik_j

Oto moje zakupy, ale nie wiem dlaczego tak dziwnie wstawia adres stronki:szok:. Nie jest tego wcale tak dużo :-D
    Pieluszki
    Pielucha tetrowa 70x80 - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�
    Pielucha tetrowa drukowana (niebieskie misie) - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klu

Kocyk
    Kocyk polarowy - �limaki ZIELONE - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�

skarpetki
    BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�
    Skarpetki dla niemowl�t frotte bia�e z ��deczk� - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex K

ceratki nieprzemakalne
    Ceratka na materacyk - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�

wanienka
    Wanienka dwupozycyjna ONDA - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�

okrycie kąpielowe (białe i seledynkowe)

R�czniczek k�pielowy z termofrotty + myjka (BOBAS) - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewe

patyczki higieniczne
    Bezpieczne patyczki Bella - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�

nozyczki do paznokci
    Bezpieczny zestaw do paznokci (CB) - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�

gaziki nasączone spirytusem
    Gaziki nas�czane roztworem spirytusu 70 % - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�

majtki poporodowe
    Jednorazowe majtki poporodowe CB - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�

wkładki laktacyjne
    Ultracienkie wk�adki laktacyjne GERBER - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Foteliki ��eczka Po�ciel Avent Canpol Babies Drewex Klup�

biustonosz
    Ci��owy bezszwowy biustonosz rosn�cy Naturana - CI��OWY Stanik rosn�cy wraz z biustem Naturana - BoboLand.pl - Wyprawka dla noworodka Medela Akcesoria niemowl�ce Staniki do karmienia Laktator W�zki dzieci�ce Pieluchy tetrowe i flanelowe Ro�ki Fotelik

10. reklama
  11. sylwia31

Też mam już majtki i wkładki laktacyjne, ale nie firmowe:-DWkładki canpol babies a majciochy bez firmy;-)

12. sylwia31

MROZIK super ta wanienka :-) , ale i droga. Takie zwykłe ok 30 zł.

Poleć forum