reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

A z wanienka to stwierdziłam , że będe miała komu pożyczać, jeśli się sprawdzi oczywiście. Siostra ślub bierze 25 sierpnia, to pewnie jej się tez niebawem przyda ;-). Mam pierwsze co jak ją zobaczyła to powiedziała - no fajna, ale prać później to się w niej nie będzie dało.... :-D
 
reklama
A więc teraz moje zakupy ...Muszę się pochwalić.

2289521_photo-0052.jpg

2289528_photo-0053.jpg


I kupilismy ten leżaczek bo była u nas super promocja wyszło jakies 120 złotych hehe
BREVI leżaczek BABY ROCKER + zabawki (190998936) - Aukcje internetowe Allegro

ten niebieski:D:D:D
 
dziewczyny ja nasłuchałam sie o przesądach z kupowaniem czegokolwiek dla maluszka i jeszcze nic nie mam :no:
chyba się boję aby nie zapeszyć
 
Ola ja mam takie nosidełko, z opcją pozycji leżącej dla malutkiego niemowlaczka i wagowo jest do 8kg, bardzo fajna sprawa do sklepu wyjsć czy połazić po lesie.
Zastanawiam się teraz nad chustą taką do noszenia.
 
Mnie Ola się strasznie te torby podobaja, ale nie znam nikogo kto ich używał. Skoro Naur mówi że fajna rzecz, to chyba zakupie taką, albo nie... na imieniny sobie zażyczę :tak: (ale już mam zachciewajek na te prezenty imieninowe :szok::-D)
 
reklama
To moje to takie nosidełko z opcją leżącą, Chicco bodajże. Można nosić dziecko na leżąco, siedząco przodem i tyłem do rodzica.
 
Do góry