reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
Oto moje ostatnie zakupy - wszystko po promocji kupione w sklepach.:-)
rysunek1cl4.jpg

rysunek2eu3.jpg

rysunek3xl2.jpg

rysunek4mv4.jpg

rysunek5yu0.jpg
 
Swietne ciuszki, Kira i Mrozik, jak bede w Polsce tez znajde cos dla mojego bobo:tak:
Tylko martwie sie , bo my pokupowalismy wiecej ciuszkow w rozmiarze 56, moga byc albo za male albo starczyc na niedlugo:-(, niedawno sie dowiedzialam ze dla bobo noworodka powinno sie przynajmniej na 3 miesiac ciuszki kupowac, bo nie wiadomo jaki duzy sie urodzi a i z nowymi zakupami odrazu nie trzeba bedzie szalec, hmmm...
 
Ja Ola kupuję na 52 po 2 sztuki z każdej rzeczy, na 62 tak samo i po jednej na 68. Część rzeczy pewnie jeszcze dostanie bobo w prezencie, więc nie ma co przesadzać z iloscią.
W sklepach udało mi sie dostać tańsze rzeczy niż na allegro sprzedaja. Ale szukałam promocji, wyprzedaży itp
 
Ja w ogóle nie bede kupować na 52,kupie tylko cos na 58-narazie mam komplecik (kaftanik i dlugie body) a reszte kupie na 62,uwazam ze tych mniejszych w ogole nie wykorzystam:tak:
 
A ja dzisiaj kupiłam chustę nosidło - własciwie to szwagierka zasponsorowała zakup :-)
Chciałam Wam wstawic stronke ale nie mogę :-(
W każdym razie na allegro chusta CARRYCOT INFANT
 
Madziara - fajny zakup, już coś o tej chuście pisałyśmy. Jak juz bedziesz ją miała w rękach to napisz coś wiecej. Ja tez się nosze z zamiarem takiego zakupu, ale zaczekam jeszcze, może mnie tez ktoś przysponsoruje ;-)

Ja dzisiaj zamówiłam łóżeczko i pościel za chwilkę też zamówię :tak:. Wydaje mi się że dobre ceny znalazłam i się zdecydowałam:cool2:
 
Hej śliczne ubranka, przysłali mi leżaczek link wsawiłam wyżej naprawde polecam świetny!!!
ja z zakupami rusze moze w przyszłym tygodniu!!
 
reklama
Do góry