reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zdjęcia Usg Naszych Pociech

sylwia31

sierpniowa mamusia 2007
Rozwiązania
0
Brzuszki Mamy ładne. Pochwalmy Się Kto Mieszka W Brzuszku:-d.

Moja Dzidzia W 18 Tyg.

reklama

mrozik_j

Sierpniowa mama'07
Rozwiązania
0
Super maluszek. Jaki brzusio ma fajny, najedzony chyba jest ;-) . Jest już wątek z usg maluszków, sierpniowe usg, ale ja nie wiem jak sie przenosi takie wiadomości. Dobrze by było fotkę tam zamieściś a nowy wątek może zlikwidować żeby zamętu nie robić:tak:

sylwia31

sierpniowa mamusia 2007
Rozwiązania
0
Staram Sie Zlikwidować, Tylko Nie Wiem Jak

Naur

Fan(ka)
Miasto
Sopot
Rozwiązania
0
Wątek możesz usunąć Ty, bo Ty go założyłaś, a jak nie wiesz jak to poproś administrację. A fotki do starego o USG poproszę.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry