reklama

Prezenty z fotkami naszych Maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ivka76, 1 Listopad 2006.

1. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Już niebawem zacznie się prezentowy sezon świąteczny. To będą pierwsze święta BN naszych Maluszków, więc pewnie sporo prezentów będzie właśnie z wykorzystaniem ich zdjęć. Myślę, że mogłybyśmy się powymieniać ewentualnymi pomysłami, a także godnymi polecenia miejscami wykonania takich gadżetów z podobiznami naszych Dzieciaczków.

Ja bardzo polecam pana Damiana z Kalisza wykonującego cudne kubeczki - zamówiłam już trzy - dla taty Szymona i jego dziadków, a pewnie na gwiazdkę będą kolejne. W wolnej chwili wrzucę tutaj fotkę kubeczka tatusiowego.

Pan Damian wystawia się na allegro:

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

2. juana

juana Fanka BB :)

Świetny pomysł, tez już o czyms takim myslałam!

Moga być jeszcze kalendarze, szczególnie, że Nowy Rok się zbliża... gdzies widziałam takie wiszace na ścianę, albo stojace na biurko...

3. reklama
  4. ivka76

Ja planuję właśnie kalendarze dla dziadków - może macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie je dobrze robią ?

5. azik

azik Gość

ja kalendarze zrobiłam 13 kartkowe na pierwsze BN Piotrka...

teraz muszę wymyślić coś nowego :)

6. ivka76

Azik podaj jakieś sprawdzone namiary na te kalnedarze.

7. azik

azik Gość

ja robiłam na miejscu w Szczecinie, oni chyba nie obsługuja wysyłek...

8. AniaM

AniaM Fanka BB :)

9. AniaM

AniaM Fanka BB :)

ucielo mi posta :wściekła/y:

Na superfoto.pl oprocz kalendarzy mozna tez zrobic fotospinke, fotoksiazke, kubek ze zdjeciem (szczegolnie fajne sa magiczne), sa tez koszulki ze zdjeciami, itp. zamawialam u nich, sa rzetelni, moge polecic.

10. reklama
  11. magdalenaB

magdalenaB marcowa mama 06'

wlasnie widzialam reklame na www.foto.wp.pl ze robia tam kalendarze ze zdjeciem ;-)

12. Marlenka

Marlenka Marcowa Mama 2006

Ja dwa lata temu sama bawiłam się w drukowanie kalenadarza ze zdjęciami rodzinnymi na drukarce atramentowej. Teraz myślę o zleceniu np. w EMPiK na ich stronie internetowej. Pomysł z kubeczkami też jest ciekawy.

Poleć forum