reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

wow bankomat, to jest to. Szkoda tylko że nie daje prawdziwych pieniędzy... nieprawdaż Fusik? Moja za to chce pralkę.
 
reklama
prawdziwa gospocha - fredka udostępnij jej swoją i niech robi pranie :-) grunt podzielić obowiązki :-)
 
a my mamy dylematy, bo Duska sama nie wie co chce heheh - wymienia tylko ciuchy :O pizamke(ma kilka z serii disneya, sukienki, itp..;/...

ja zaznaczylam gosciom- zadnych lalek, miskow i duzych zabawek, bo neie mam tego gdzie trzymac

wiem ze dostanie krede do malowania na chodnikach(jako gadzet do prezentu...co reszta- wielka niespodzianka i niech tak bedzie :D
 
a tort zamowila spoongboba...;/...ma juz pizame, poduszki, kubki itd...bardzo lubi te bajke
 
Rusia a co planujecie na urodziny Duski? Tzn. organizujecie jakos ten czas dzieciom czy po prostu beda sie bawic a wy dogladac?
U nas urodziny tez coraz blizej i zupelnie nie mam pojecia jak do tego podejsc... mamy kilka wyjazdow i dwa weekendy nam przepadna i w zwiazku z tym nie wiem czy uda nam sie cos zorganizowac w domu. Moze powinnismy zrezygnowac z wyjazdu na koszt urodzin...?
Dziewczyny bedziecie organizowac urodziny w domu? Czy tylko w przedszkolu/grupie? Jesli w domu to z kolegami czy raczej z rodzina? Jakie sa standardy na ten wiek?

Co do prezentow to u nas dylematow nie ma..lego, lego i jeszcze raz lego. No i jeszcze pistolet na wode bo cieplo i sezon basenowy otwarty:-)
 
reklama
ja co roku robilam ur- rodzina i znajomi z dziecmi - laczylam z ur. Adama. Wyj. pierwszy rok, w zw . z tym, ze pracuje w sobote w te do A wpadli znajomi-popili, pojedli i juz mamy to z glowy, a Duski chcemy zrobic wyl. dla dzieci od 15-18- bedzie ok 10 dzieci.
Robimy ur. w domu- chcemy przygtowac kilka konkursow, tancow- tak by ich zajac i by nie rozniesli mi chaty:D - juz kilka pomyslow mamy :)
 
Do góry