reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezerwatywa hmmm???

ja ma inne pytanie od niedawna kocham sie z moim facetem i uzywamy prezerwatyw a mi sie wlasnie spoznia miesiaczka czy to oznaka ze jestem w ciazy prosze o odp
 
reklama
Prezerwatywa nie zabezpiecza w 100% przed ciążą.Aczkolwiek jest małe prawdopodobieństwo aby zawiodła . Może w ostatnim czasie dopadł cię jakiś duży stres :confused: to też wpływa na opóźnienie miesiączki (tak jak wiele innych czynników np.przebyta choroba).

Oczywiście najlepszym sposobem sprawdzenia tego jest zrobienie sobie testu.
 
przyczyny spóźniającej sie miesiączki moga by różne, to niekoniecznie ciąża. więc najlepiej zrobi test.:tak:
 
witam!!
wydaje mi się, że prezerwatywa to jedna z gorszych środków antykoncepcyjnych i pod względem skuteczności i przyjemności:-D
 
gumka jest dośyć skutecznym środkiem antykoncepcyjnym. A że troszke zmniejsza doznania to fakt
 
ja ma inne pytanie od niedawna kocham sie z moim facetem i uzywamy prezerwatyw a mi sie wlasnie spoznia miesiaczka czy to oznaka ze jestem w ciazy prosze o odp

Jezeli prezerwatywa nie pekla to jest naprawde male prawdopodobienstwo ze jestes w ciazy a jak sie stresujesz to jeszcze gorzej:tak: :tak: zrob test bedziesz spokojniejsza sa testy ktore wykrywaja ciaze juz po 7 dniach od zaplodnienia a najdokladniejszy wynik wychodzi w dniu sopdziewanej miesiaczki;-) POWODZENIA
 
Nie wiem w ilu procentach chroni przed zajsciem w ciaze. Ja nie lubie prezerwatyw, uzywalismy na poczatku, potem zrezygnowalismy i zaczelam brac tabletki, a jak odstawilam to zaraz w pierszym cyklu zaszlam w ciąze i teraz czekamy z niecierpliwoscia na nasze malenstwo :-)
 
my używamy tylko prezerwatyw i nigdy jeszcze żadna nie pękła ani nie było żadnej wpadki. Myślę ,że dla osób które chcą w niedalekiej przyszłości planować dziecko to dobry sposób antykoncepcji:tak::tak:
 
reklama
Ale ja slyszalam ze nawet bez zadnego zabezpieczenia szanse na zakazenie sie wirusem hiv sa ok.10 %. To jakim cudem w prezerwatywie mialoby byc gorzej? A przez seks oralny byly tylko 4 przypadki zakazenia (na wszystkie na swiecie). Juz calkiem zglupialam- jedni mowia tak, inni inaczej i komu tu wierzyc.

warto ten post zapamietać
jako ciekawostkę
 
Do góry