reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

prezerwatywa hmmm???

ja ma inne pytanie od niedawna kocham sie z moim facetem i uzywamy prezerwatyw a mi sie wlasnie spoznia miesiaczka czy to oznaka ze jestem w ciazy prosze o odp

reklama

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Prezerwatywa nie zabezpiecza w 100% przed ciążą.Aczkolwiek jest małe prawdopodobieństwo aby zawiodła . Może w ostatnim czasie dopadł cię jakiś duży stres :confused: to też wpływa na opóźnienie miesiączki (tak jak wiele innych czynników np.przebyta choroba).

Oczywiście najlepszym sposobem sprawdzenia tego jest zrobienie sobie testu.

K

kasiulka0901

Gość
przyczyny spóźniającej sie miesiączki moga by różne, to niekoniecznie ciąża. więc najlepiej zrobi test.:tak:

witam!!
wydaje mi się, że prezerwatywa to jedna z gorszych środków antykoncepcyjnych i pod względem skuteczności i przyjemności:-D

ada1

Zaangażowana w BB
gumka jest dośyć skutecznym środkiem antykoncepcyjnym. A że troszke zmniejsza doznania to fakt

Mysz@

Zaciekawiona BB
ja ma inne pytanie od niedawna kocham sie z moim facetem i uzywamy prezerwatyw a mi sie wlasnie spoznia miesiaczka czy to oznaka ze jestem w ciazy prosze o odp

Jezeli prezerwatywa nie pekla to jest naprawde male prawdopodobienstwo ze jestes w ciazy a jak sie stresujesz to jeszcze gorzej:tak: :tak: zrob test bedziesz spokojniejsza sa testy ktore wykrywaja ciaze juz po 7 dniach od zaplodnienia a najdokladniejszy wynik wychodzi w dniu sopdziewanej miesiaczki;-) POWODZENIA

viviana

Szczęśliwa mama Zuzi...
Miasto
Działdowo
Nie wiem w ilu procentach chroni przed zajsciem w ciaze. Ja nie lubie prezerwatyw, uzywalismy na poczatku, potem zrezygnowalismy i zaczelam brac tabletki, a jak odstawilam to zaraz w pierszym cyklu zaszlam w ciąze i teraz czekamy z niecierpliwoscia na nasze malenstwo :-)

idarnowska

Mama dwóch księżniczek :)
my używamy tylko prezerwatyw i nigdy jeszcze żadna nie pękła ani nie było żadnej wpadki. Myślę ,że dla osób które chcą w niedalekiej przyszłości planować dziecko to dobry sposób antykoncepcji:tak::tak:

reklama
M

marul

Gość
Ale ja slyszalam ze nawet bez zadnego zabezpieczenia szanse na zakazenie sie wirusem hiv sa ok.10 %. To jakim cudem w prezerwatywie mialoby byc gorzej? A przez seks oralny byly tylko 4 przypadki zakazenia (na wszystkie na swiecie). Juz calkiem zglupialam- jedni mowia tak, inni inaczej i komu tu wierzyc.

warto ten post zapamietać
jako ciekawostkę

Do góry