reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezerwatywa hmmm???

reklama
Ja wiem ze prezerwatywa na 100% to dziala na AIDS a przed ciaza mam najmniejsza skutecznosc bo bodajrze okolo 97% ale nie chce sklamac. Natomiast jesli szukasz dobrego na 100% sposobu to polecam sposob mej kolezanki, sa to zastrzyki hormonalne co 3 miesiace domiesniowo w posladek. Nie ma sie wtedy zadnej miesiaczki, bolow i napiec z nia zwiazanych. Jednak lekarz musi cie dobrze zbadac, twa krew, watrobe i trzustke i mzliwe ze sa one odplatne-te zastrzyki. Jesli bedziesz chciala zajsc w ciaze to odstawiasz je 6 miesiecy przed planowana ciaza.

Paulina
 
Szczerze powiedziawszy to z tym AIDS to wcale nie jest na 100%.
Cytat: "Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że nie jest możliwe większe, niż 40% zabezpieczenie przed zakażeniem wirusem HIV u osób stosujących prezerwatywę.
Ministerstwo Zdrowia Wielkiej Brytanii szacuje, że ponad 40% osób, które zachorowały na AIDS w Wielkiej Brytanii, zaraziło się podczas stosunku z prezerwatywą.
Badania niemieckie wykazują, że 100 nosicieli wirusa HIV używających prezerwatywy zarazi w ciągu roku ponad 35 kobiet."
Wskaźnik Pearla: 3,9 - 13,8 czyli tyle kobiet na 100 zachodzi w ciążę przy jej używaniu.
 
reklama
A ja nie lubię prezerwatyw nie stosowaliśmy z mężem żadnych środków i dopiero po siedmiu miesiącach starań zaszłam w ciąże ale to chyba zależy od organizmu, poza tym z prezerwatywą jest mniej przeżyć ja jej nie lubię i nie stosuję.
Słyszałam ze te zastrzyki są całkiem dobre ale dla tych co mają już conajmniej jedno dziecko tzn które już rodziły.
 
Do góry